Materiał Partnera

Usługi renomowanego salonu pielęgnacji zwierząt domowych

Usługi renomowanego salonu pielęgnacji zwierząt domowych

Regularna pielęgnacja czworonoga wpływa nie tylko na wygląd naszego pupila, lecz także na jego lepsze samopoczucie. Warto więc udać się z nim co jakiś czas do specjalistycznego salonu, który wykonuje poszczególne zabiegi pielęgnacyjne nie tylko profesjonalnie, lecz także w bezstresowej atmosferze. Gabinet Pielęgnacji Psów Hanny Rak to doskonałe miejsce zarówno dla psa, jak i dla kota – doświadczeni specjaliści zajmą się tu zwierzęciem kompleksowo, jednocześnie nie narażając go na stres czy dyskomfort.

Wyjątkowa kąpiel

Podstawą pielęgnacji czworonoga jest oczywiście kąpiel. Czynność ta wykonywana we własnym zakresie za pomocą niewłaściwych środków może podrażnić skórę pupila i wywołać szereg innych problemów. Specjaliści z Gabinetu Pielęgnacji Psów Hanny Rak używają podczas kąpieli zwierząt jedynie profesjonalnych szamponów dostosowanych do specyficznego pH skóry poszczególnych czworonogów. Salon obsługuje także psy ras olbrzymich. Wykąpanie ich to spore przedsięwzięcie, dlatego dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie w tym zakresie z usług fachowców. Po kąpieli doradzą oni właścicielowi, jakich środków powinien on używać do codziennej pielęgnacji swojego pupila. To bardzo ważne informacje – pozwalają one bowiem na bezpieczną pielęgnację pupila w warunkach domowych. Gabinet Pielęgnacji Psów Hanny Rak zajmuje się też czyszczeniem uszu czy obcinaniem pazurów. Wymagająca szczególnej ostrożności pielęgnacja oczu także nie stanowi problemu dla tego doświadczonej załogi tego salonu. Dzięki usługom Gabinetu Pielęgnacji Psów Hanny Rak możemy więc zadbać o higienę czworonożnego przyjaciela w sposób kompleksowy. Nie są to jednak jedyne usługi wchodzące w skład jego bogatej oferty.

Sierść pod kontrolą             

Największe problemy w kwestii pielęgnacji np. psa związane są z jego sierścią. Nierzadko zdarza się, że zwierzę gubi ją przez cały rok, co może być bardzo uciążliwe dla domowników. Usługa trymowania sierści realizowana przez Gabinet Pielęgnacji Psów Hanny Rak jest skutecznym rozwiązaniem tego kłopotu. Usunięcie martwej sierści oraz poprawa jej jakości pozwala na całkowite zlikwidowanie problemu wypadającej sierści. Dyplomowany groomer, czyli mistrz fryzjerski psów i kotów, oferuje jednak przede wszystkim usługę strzyżenia. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi (sterylizowanemu przed każdym użyciem) zabieg ten przebiega w pełni sprawnie, profesjonalnie oraz nie wywołuje podrażnień u zwierzęcia. Gabinet Pielęgnacji Psów Hanny Rak jest w stanie zająć się nawet agresywnymi i bardzo zaniedbanymi psami – odpowiednie podejście, doświadczenie oraz profesjonalizm to ogromne atuty pracowników tego salonu.

Mają takich specjalistów pod ręką, warto kompleksową pielęgnację czworonożnego przyjaciela powierzać właśnie im. Wyjątkowy Gabinet Pielęgnacji Psów Hanny Rak to świetne miejsce dla każdego zwierzęcia domowego. Można nawet powiedzieć, że to taki psi odpowiednik ludzkiego salonu kosmetycznego.

Opracowanie:
Toruń, św. Józefa 113
tel. 56 654 42 93
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz