Materiał Partnera

Usługi prania tapicerki – jak są realizowane?

Usługi prania tapicerki – jak są realizowane?

Usługi prania tapicerki są bardzo pożądane wśród klientów indywidualnych, instytucjonalnych, czy biznesowych. Ważne jest bowiem okresowe czyszczenie kanap, sof, materacy, foteli, czy też tapicerki samochodowej, o której nie powinniśmy zapominać. Dobrze wyprane meble tapicerowane to zaś nie tylko poprawiona ich estetyka, ale świeżość zapachu i co ważne brak namnażających się w strukturach bakterii. Jak jednak uporać sobie z ciężkimi plamami i wieloma konstrukcjami do wyczyszczenia? Postaw na profesjonalne usługi prania tapicerki!

Pranie dostosowane do wielu czynników

Pranie tapicerki to nie takie proste zadanie, jakby mogło się to wydawać. Przede wszystkim bowiem cały proces czyszczenia nie może polegać na bardzo znacznym zanurzeniu w wodzie danej konstrukcji, która będzie wtedy wysychała bardzo długo. Nie można także zastosować byle jakich środków chemicznych. Dzisiaj, aby podejść profesjonalnie do czyszczenia mebli tapicerowanych i tapicerki samochodowej, przede wszystkim należy określić z jakiego tworzywa zostały one stworzone. Ważne jest to, aby mieć wiedzę na temat różnych tkanin i ich splotów, a także ich reagowania na określone działania. Innym sposobem czyści się zatem skórzane meble, a innym te oparte o włókna syntetyczne kryjące dużą ilość wypchanej wełny mineralnej. Pranie tapicerki można zatem porównać do czyszczenia butów – dla różnych rodzajów wybiera się inne techniki!

Zwróć się do pomoc do specjalistów

Uporczywa plamy na sofie? A może zbyt długi czas wysychania tapicerki samochodowej po jej konserwacji? Powodów, dla których warto korzystać z profesjonalnych usług sprzątających jest wiele. Wspomnieć przy tym należy o błyskawicznych działaniach, niesamowicie skutecznych, oraz wysokich jakościowo. Powierz zatem swoją tapicerkę samochodową lub też meble tapicerowane firmie ANIA-LUX CLEANING, która świadczy usługi dla różnych typów klientów. Są nimi agencje nieruchomości, korporacje, gabinety, urzędy, komisy samochodowe, czy też liczni klienci indywidualni.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne

Firmy usług sprzątających, które gwarantują pranie tapicerki wybierają różne formy pracy, opartej o nowoczesne sprzęty. Dzisiaj popularna jest zatem metoda czyszczenia różnych rodzajów mebli tapicerowanych – nie wszystkich – dzięki odkurzaczowi piorącemu z systemem wysokiego ciśnienia. Takie urządzenia idealne są również do dywanów oraz wykładzin, a ich innowacyjność zasadza się na praniu opartym o niewielkie ilości wody i stosowanie specjalnych środków chemicznych. Te wielokrotnie są proekologiczne, a nawet wybiera się te z naturalnych ekstraktów roślinnych. Najlepsze firmy sprzątające, uwzględnią przy tym, czy w Twoim domu ktoś nie choruje na astmę i alergię. Takie informacje są podstawą do stosowania innych środków, a także metod prania tapicerki na sucho. 

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz