Materiał Partnera

Usługi poligraficzne

Usługi poligraficzne

Budując markę firmy wybieramy odpowiadające nam logo, kolory i materiały reklamowe, aby dobrze kojarzyć się naszym klientom i potencjalnym współpracownikom. Chcemy wyróżnić się na rynku, dbamy o jakość usług i oferowanych produktów, dopracowujemy procedury obsługi klienta i wykorzystujemy siłę marketingu. Usługi poligraficzne to wciąż rozwijająca się branża, której specjaliści pomogą nam dopracować projekt i przygotować ciekawą reklamę w każdej niemal postaci!

Drukarnia Kika Art to miejsce, w którym pracują pasjonaci swojego zawodu, którzy cieszą się, gdy mogą doradzić klientom i razem z nimi wypracować oryginalny, zwracający uwagę i spełniający swoją rolę projekt. Decydując się na współpracę z drukarnią online oszczędzają Państwo czas, mogą dobrze przemyśleć, w co warto inwestować i dopracować finalny pomysł wykorzystywany przy tworzeniu materiałów reklamowych. A jakimi materiałami promocyjnymi warto się zainteresować?

Widoczność na rynku

Wizerunek marki to skomplikowane zjawisko, na które wpływ ma wiele czynników. Ważna jest oferta produktowa lub świadczone usługi, to jak zapamiętują nas klienci i to jak wizualnie wyróżniamy się na rynku. Szczególnie wchodząc na rynek warto zastanowić się, na czym warto skupić się w pierwszej kolejności. Oczywiście wiele zależy od tego, czym zajmuje się dana firma, ale sprawdza się tu prosta zasada, że jak nas nie widzą to do nas nie przyjdą. To, co pomoże zwrócić na nas uwagę to reklama w dużym formacie. Współpracując z nami mogą Państwo zamówić u nas banery i siatki reklamowe, które doceniane są, jako niedroga, ale skuteczna forma reklamy. Standardowe banery drukowane są na materiale frontlit 510 g lub siatce mesh 270g. Banery odblaskowe przygotowane są na materiale o gramaturze 520g. Taką formę reklamy łatwo umieścić w widocznym miejscu wewnątrz i na zewnątrz budynku, na płocie lub specjalnym stelażu, w oknie lub na balkonie. Nasi klienci mogą również zamówić banery dwustronne wykonane z odpornego materiału z dwustronnym nadrukiem. Ciekawym rozwiązaniem są również bilboardy drukowane na trwałym materiale bluepack 115g z wykorzystaniem technologii cyfrowej lub offsetowej. Firmom, które często prezentują się na różnego rodzaju eventach czy konferencjach polecamy X-banery lub roll-upy, które łatwo jest przenosić z miejsca na miejsce.

Praca z klientem

Chcąc, aby klient zapamiętał nas jak najlepiej i najdłużej warto zainwestować w gadżety reklamowe, które zostaną z nim nieco dłużej. Dla stałych klientów możemy przygotować upominki z okazji rozpoczęcia kolejnego roku współpracy, czy z okazji świąt. Nasza oferta to długopisy z grawerem, długopisy z pamięcią USB, smycze reklamowe, balony z nadrukiem, kubki, filiżanki, kubki termiczne a także bidony. Nowych klientów możemy zachęcić drobnymi upominkami w formie notesów klejonych czy spiralowanych z logo naszej firmy, kalendarzy biurkowych, kalendarzy listkowych, kalendarzy trójdzielnych czy jednodzielnych. W pamięć zapadniemy również korzystając z papieru firmowego z logo, kopert z nadrukiem czy wizytówek i ulotek reklamujących nasze usługi. Współpracując z nami mają Państwo pewność, że razem wypracujemy najlepsze rozwiązanie!

Opracowanie:
Przyprostynia, Morelowa 5
tel. 531 090 959
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz