Materiał Partnera

Usługi pogrzebowe Elizjum – profesjonalizm na najwyższym poziomie

Usługi pogrzebowe Elizjum – profesjonalizm na najwyższym poziomie

Czas, kiedy zmarła osoba z rodziny to zawsze tragedia dla bliskich. Jak w takiej sytuacji myśleć o wszelkich formalnościach związanych z pogrzebem? Przecież trzeba ich dopilnować, nie ma na to wiele czasu. Zamiast zajmować się tym na własną rękę, lepiej skorzystać z usług profesjonalistów. Sprawdź na przykład ofertę firmy Elizjum. Świadczy usługi pogrzebowe na najwyższym możliwym poziomie!

Kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie

Przedsiębiorstwo, o którym dziś piszemy, od lat spełnia oczekiwania wszystkich klientów. Świadczy kompleksowe, profesjonalne usługi pogrzebowe zajmując się przy tym wszystkimi formalnościami, jakie są konieczne do organizacji, a także odbycia się pogrzebu. Co ważne, zapewnia obsługę pogrzebów religijnych, ale także świeckich. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zlecić firmie obsługę pogrzebową zmarłego, który został poddany kremacji. Przedsiębiorstwo w zależności od potrzeb klientów dostosowuje do nich swoją ofertę, co jest doceniane przez wielu. Firma powstała w roku 2012, jak więc można w prosty sposób obliczyć, na rynku istnieje już ponad 9 lat. W tym czasie zyskała spore zaufanie wśród klientów, którzy w razie potrzeby decydują się na wybór właśnie Elizjum.

Oprócz wymienionych wyżej usług firma organizuje pogrzeby dzieci martwych po urodzeniu, ponadto zapewnia transport zmarłych do chłodni, kiedy jest taka potrzeba. Do dyspozycji klientów oddaje możliwość wyboru odzieży dla zmarłego spośród 20 różnorodnych kompletów ubrań. Co ważne, są to garnitury dla mężczyzn i odpowiednio eleganckie suknie i nie tylko dla kobiet. Warto także wspomnieć, że zapewnia wykonanie profesjonalnego makijażu na twarzy osoby zmarłej. Co więcej, oferta przedsiębiorstwa na tym się nie kończy!

Urny i trumny – pełna oferta firmy Elizjum

Stawiając na usługi pogrzebowe przedsiębiorstwa Elizjum, możesz liczyć na sporo więcej. Nie licząc już wymienionych usług, takich jak pogrzeb tradycyjny warto dodać oprawę muzyczną, czy mowę pogrzebową w czasie uroczystości. Dodatkowo firma świadczy usługi transportu ciała z zagranicy, jeśli jest taka potrzeba. Do tego oferuje sprzedaż urn i trumien w zależności od potrzeby. Jeżeli klienci przedsiębiorstwa nie są w stanie samodzielnie wybrać pochówku, pracownicy firmy na życzenie mogą wybrać jedno z rozwiązań dostosowane cenowo do możliwości finansowych bliskich zmarłego. Do dyspozycji klientów są także piękne kwiaty i wiązanki, klepsydry, tabliczki aluminiowe, czy możliwość stworzenia e-klepsydry na potrzeby mediów społecznościowych i nie tylko
Opracowanie:
Warszawa, Radzymińska 163
tel. 513 059 721
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz