Materiał Partnera

Usługi optyczne oferowane przez firmę Vision Optyk Piotr Zachariasz

Usługi optyczne oferowane przez firmę Vision Optyk Piotr Zachariasz

Coraz więcej osób zmaga się z różnego typu wadami wzroku. Niestety problemy tego typu dotyczą często dzieci i młodzieży z uwagi na dużą ilość czasu, którą spędzają przed monitorami komputerów. By jednak okulary korekcyjne lub soczewki spełniały swoją rolę, muszą one być dobrze dopasowane do potrzeb klienta. W tym celu niezbędne jest regularne badanie wzroku w salonie optycznym Vision Optyk, który pomoże nam w doborze mocy szkieł lub soczewek.

Regularne badanie wzroku

Zmiany we wzroku mogą zachodzić bardzo szybko. Przemęczanie oczu, długie godziny spędzone przed komputerem lub telewizorem czy też wady dziedziczne przyczyniają się do pogorszenia się jakości naszego wzroku. Dlatego też salon optyczny Vision Optyk oferuje swoim klientom badanie wzroku. Eksperci pracujący w salonie zalecają, by badanie kontrolne przechodzić przynajmniej raz na rok. Podczas badania zostaje sprawdzona ostrość wzroku oraz pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego, dzięki czemu możliwy jest następnie dobór właściwego rodzaju szkieł lub soczewek. Z kontrolnego badania wzroku powinny korzystać zarówno osoby młodsze, jak i dorośli.

Sprzedaż okularów oraz soczewek kontaktowych

Po przeprowadzonym badaniu wzroku należy wybrać soczewki lub okulary o właściwej mocy. W ofercie salonu optycznego znajdziemy szeroki wybór oprawek oraz soczewek kontaktowych od różnych producentów. Dzięki temu klient może dopasować wygląd oprawek do wieku, stylu oraz możliwości finansowych. Klienci odwiedzający salon mają możliwość przymierzenia różnych modeli okularów i wybrać właściwy produkt. Realizacja zamówienia na okulary o właściwej mocy odbywa się bardzo szybko, dzięki czemu klient może cieszyć się wyraźnym widzeniem niedługo po złożeniu zamówienia. Warto nadmienić, że specjaliści pracujący w firmie oferują kompleksową pomoc oraz doradztwo w zakresie wyboru produktu o najlepszych parametrach.

Serwis oprawek i sprzedaż akcesoriów

Salon optyczny specjalizuje się jednak nie tylko w badaniu wzroku pacjentów oraz sprzedaży soczewek. Firma oferuje swoim klientom między innymi serwis okularów. Często używane okulary mogą z czasem ulec odkształceniu lub poluzowaniu śrubek. Na szczęście drobne usterki możliwe są do naprawienia w serwisie. Specjaliści zajmą się naprawą uszkodzonych oprawek oraz wymianą szkieł na komplet o odpowiedniej mocy. Asortyment Vision Optyk oferuje również sprzedaż różnego typu akcesoriów optycznych, które umożliwią klientom pielęgnację soczewek lub okularów. W ofercie znajdziemy między innymi płyny do soczewek kontaktowych, etui na okulary czy też ściereczki do szkieł. Każdy klient znajdzie produkt dla siebie. 

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz