Artykuł sponsorowany

Usługi dźwigowe nie tylko na budowie.

Usługi dźwigowe nie tylko na budowie.

Dźwig jest niezbędny na każdym placu budowy. Stawianie bloków mieszkalnych, wieżowców, dworców, wieżowców, zakładów, biurowców i wielu innych obiektów, jest możliwe, z użyciem dźwigu. Rola żurawia jest zdecydowanie większa, ponieważ umożliwia wykonywanie wszystkich prac na wysokościach, jak np.: malowanie elewacji, montowanie reklam, odśnieżanie, przycinanie gałęzi.  

Dźwig na budowie

Dźwig jest niezbędny na każdej budowie, o czym doskonale wiemy. Budowanie bloków mieszkalnych, zakładów przemysłowych, biurowców, wieżowców, dworców, domów jednorodzinnych oraz wszelkiego rodzaju obiektów, ułatwia dźwig. Przyspiesza pracę i zastępuje pracę wielu robotników.  Trudno sobie wyobrazić inwestycję budowlaną bez użycia dźwigu. Zamiast kupować lub wynajmować sprzęt, zatrudniając na czas budowy, operatora,  możemy zlecić usługi  np. firmie PPHU Krzysztof  Zaparto. Kiedy budowa ruszy, dźwig w umówionym terminie wjedzie na plac. Prace dźwigowe dotyczą wielu rodzajów robót budowlanych, pośród których mamy: montaż konstrukcji stalowych, drewnianych i elementów żelbetonowych; układanie płyt stropowych, demontaż konstrukcji, czy prace elewacyjne na wysokościach. Dźwigi budowlane wykorzystywane są także w pracach przy sieciach elektroenergetycznych.

Usługi dźwigowe nie tylko na budowie

Dźwig czy podnośnik koszowy możemy zamówić nie tylko do realizacji inwestycji budowlanej.  Podnośnikiem koszowym PPHU Krzysztof Zaparto, wykonuje:  montaż reklam, klimatyzacji i zabezpieczeń przeciw ptakom; przycinanie drzew, odśnieżanie dachów, usuwanie sopli, malowanie i konserwację obiektów,  mycie elewacji i dachów. Urządzenie umożliwia pracę i zapewnia bezpieczeństwo pracownikom. Szczerze powiedziawszy, gdyby nie podnośnik koszowy w centrach miast nie byłyby przeprowadzone niektóre czynności, z uwagi na zabudowania oraz ruch uliczny. Podnośnik jest niezastąpiony przy pracach blacharsko-dekarskich, energetycznych, montażowych. W branży reklamowej montowanie reklam np. bilbordów na wysokich kondygnacjach budynków lub robienie zdjęć w plenerze do filmów byłoby zdecydowanie utrudnione. Urządzenie wykorzystywane jest także w przypadku zagrożeń.

Ładowarka teleskopowa

Ładowarka teleskopowa jest to maszyna, która przypomina tradycyjną koparkę i  trudno na pierwszy rzut oka, zauważyć znaczne różnice, między maszynami. Jednak budowa obu maszyn jest inna, co wynika z zastosowania innego rodzaju ramienia. Ładowarka teleskopowa charakteryzuje się ramieniem wysuwanym podobnie jak teleskop. Dzięki czemu możliwe staje się wykonanie prac, wymagających wysięgnika. Popularny teleskop jest ramieniem, które przy wysuwaniu, zwiększa swój zasięg. Jednak ładowarki teleskopowe są maszynami bardzo uniwersalnymi, które ze względu na swoją zwrotność i praktyczność zyskują na popularności. Ładowarka teleskopowa znajduje uznanie, wśród budowlańców oraz rolników, ze względu na zadania, które może wykonać, w miejsce: żurawia, podnośnika koszowego, wózek teleskopowego. Ładowarka teleskopowa to zarówno ładowarka obrotowa, jak i sztywnoramowa. Ładowarka ładowarce nie jest równa, bo różna jest moc, wydajność, jakość wykonania czy rodzaj zabezpieczenia.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz