Materiał Partnera

Usługi agencji pracy opcją dla każdej firmy

Usługi agencji pracy opcją dla każdej firmy

Znalezienie dobrego pracownika to zazwyczaj długi i wyczerpujący proces. Dodatkowo rynek pracy oraz potrzeby pracodawców i pracowników zmieniają się naprawdę dynamicznie. Miejsce jak agencja pracy tymczasowej to idealne rozwiązanie, jeśli zależy nam na znalezieniu wysoko wykwalifikowanych pracowników, ale nie mamy czasu lub warunków na prowadzenie procesu rekrutacyjnego. Ostatnio szczególnym zainteresowaniem wśród pracodawców cieszy się pracownik z Ukrainy, który efektywnie zwiększa wydajność firmy.

 Usługi agencji pracy opcją dla każdej firmy

Zatrudnianie przez agencję pracy to wygodna opcja dla osób, które nie mają czasu na szukanie pracowników. Jest to również ciekawa alternatywa, jeśli poszukujemy pracowników ze wschodu. Nasza agencja Denis Group sp. z o.o. oferuje usługę wynajęcia pracowników oraz pomaga pracownikom z zagranicy dopełnić wszelkich formalności i uzyskać niezbędne pozwolenia na pracę. Zajmujemy się poszukiwaniem i selekcją osób do pracy z krajów takich jak Ukraina, Litwa, Białoruś, Azerbejdżan i Armenia. Pomagamy rozwiązać problemy kadrowe spowodowane ograniczonym dostępem do fachowców w danej branży. Poszukujemy pracowników dla produkcji, dla branży budowlanej i branży usługowej.

Kiedy warto skorzystać z usług agencji zatrudnienia?

Współpraca z agencją pracy to przede wszystkim oszczędność czasu. Nasza firma pomoże znaleźć odpowiednio wykwalifikowanych pracowników tymczasowych dla Państwa firmy i zajmie się dopełnieniem wszelkich formalności. Pierwszym momentem, kiedy warto zastanowić się nad opcją współpracy z nami, jest brak specjalistów na lokalnym rynku pracy. Pracownicy z zagranicy są wtedy ciekawą alternatywą i sposobem na uzupełnienie braków kadrowych. Pomoc naszych pracowników może się również przydać wtedy, gdy firma nie ma możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego lub właścicielowi zależy na czasie i oczekuje szybkiego rezultatu. Zapewniamy profesjonalną obsługę wszystkich zainteresowanych stron. W ramach świadczonych usług staramy się znaleźć sumiennych, wykwalifikowanych pracowników. Pomagamy im znaleźć legalną pracę na terenie całej Polski.

Pracownik zagraniczny w lokalnej firmie

Zagraniczni pracownicy cieszą się ostatnio dużym zainteresowaniem. Dali się poznać, jako uczciwi i ciężko pracujący specjaliści w swojej dziedzinie.  Pracownicy z Ukrainy stanowią coraz większy procent pracowników ze wschodu właśnie dzięki swojej pracowitości. Współpraca z naszą firmą pozwoli Państwu również skorzystać z opcji pracy tymczasowej w formie wynajmu pracowników. To innowacyjne podejście, które pozwala zmniejszyć koszty stałe przedsiębiorstwa i zmniejszyć rotację wśród kadry. Nasza agencja zabezpiecza warunki zatrudnienia dla pracowników z zagranicy, a państwo korzystają z pracownika na wynajem, który jest odpowiedzią na potrzebę zwiększenia zatrudnienia na przykład podczas prac sezonowych. Współpracujemy z polskimi pracodawcami i obcokrajowcami, do każdego zlecenia podchodząc profesjonalnie i realizując zamówienia terminowo i rzetelnie. Proponujemy także leasing pracowniczy, czyli to my zatrudniamy pracownika, którego później delegujemy do Państwa firmy. Dzięki temu pracownikowi przysługują wszystkie gwarancje i świadczenia gwarantowane przepisami prawa o pracy tymczasowej.

Opracowanie:
Warszawa, Staniewicka 14 lok. 301
tel. 570 421 090
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz