Materiał Partnera

Urządzenia na potrzeby kolejnictwa – przegląd oferty Perfect Plus

Urządzenia na potrzeby kolejnictwa – przegląd oferty Perfect Plus

Polska kolej stawia na wysoką jakość i rozwój – tacy też są jej dostawcy urządzeń wykorzystywanych elektrycznych. Perfect Plus oferuje bogaty wybór produktów na potrzeby kolejnictwa, które znajdują zastosowanie w wielu aspektach funkcjonowania kolei. Tak jak pociągi, jej produkty są niezawodne, wydajne oraz bezpieczne. Przyjrzyjmy się bliżej, co znajduje się w ofercie firmy.

Akumulatory i zasilacze

Dużą grupą produktów, które swoim klientom jest w stanie dostarczyć Perfect Plus, są akumulatory. Firma ma swoim asortymencie kilkanaście modeli akumulatorów marki Acoda. Dostępnych jest tu kilka typów: między innymi akumulatory żelowe bezobsługowe cechujące się niskim samorozładowaniem. Są również Akumulatory zasadowe, trakcyjne, ale też akumulatory do radiotelefonów oraz akumulatory rozruchowe – znajdziemy tu akumulatory powszechnie wykorzystywane w przemyśle i transporcie.

Wśród produktów znajdziemy również baterie AS i zasilacze impulsowe.

Narzędzia

Funkcjonowanie kolei obejmuje jednak szeroki zakres prac, do których potrzebne są specjalistyczne narzędzia. Tu również Perfect Plus proponuje szeroki wybór. Wśród produktów znajdziemy kleszcze do podkładów betonowych, drewnianych, a także drągi do podrywania podkładów oraz kleszcze do noszenia szyn.

Hurtownia oferuje także wiele rodzajów kluczy: klucze sztorcowe do wkrętów i śrub, klucz płaski do łubków, fajkowy nasadowy, z grzechotką, kołnierzowy do zakrętarek różnych producentów, między innymi Master, Geismar i Bosch, a także frezy trepanacyjne tctr.

Ofertę firmy uzupełniają wbijaki: do śrub łubkowych, stopowych i dybli, uchwyty do montażu płyt, czy chomąto do przeciągania szyn. Klienci znajdą tu wysokiej jakości podbijaki oprawione o wadze 3 kilogramów, a także opórki przeciwpełzne, zabezpieczenia przed przesuwaniem szyn, zaciski do szyn.

W sprzedaży dostepne są widły do tłucznia. Perfect Plus ma swojej ofercie widły marki Fiskars. Wśród asortymentu znajdziemy też płozę hamulcową tramwajową, izolowany ściągacz szyn, a nawet stojak na płozy, czy rolkę do odprężania szyn.

Osobną grupę narzędzi stanowią te związane z organizacją pracy kolei. Wśród tych produktów znajdą się sygnałowe trąbki kolejowe oraz chorągiewki sygnałowe w kolorach: żółtym, pomarańczowym i czerwonym. Produkty na potrzeby PKP obejmują też grupę urządzeń, w której znajdziemy termometry kieszonkowe magnetyczne, kanałowe, stacjonarne z sondą,  czy strzałkomierze.

Firma Perfect Plus jest w stanie w pełni zaopatrzyć PKP w zakresie najwyższej jakości urządzeń i narzędzi potrzebnych do jej sprawnego funkcjonowania.

Opracowanie:
Radom, Lubelska 9 lok. 11
tel. 48 363 46 46
Oceń artykuł (0)
0,0
Komentarze
Dodaj komentarz