Materiał Partnera

Urodziny dziecka? Spraw mu wyjątkowe przyjęcie pełne niespodzianek

Urodziny dziecka? Spraw mu wyjątkowe przyjęcie pełne niespodzianek

Chcesz sprawić dziecku wyjątkową niespodziankę urodzinową? Wystarczy kilka atrakcji, a zarówno twoja pociecha jak i jej goście na długo zapamiętają to przyjęcie. Dmuchane zamki, zjeżdżalnie, mnóstwo kolorowych gadżetów i przysmaków, a jeśli to możliwe to basen i wodne szaleństwo. To tylko nieliczne z propozycji, które umilą czas dzieciom, zapewnią im rozrywkę i niezapomniane wspomnienia. W jaki sposób jeszcze zaskoczyć dziecko?

Jeśli nasze dziecko obchodzi urodziny wiosną, latem lub wczesną jesienią idealnym rozwiązaniem będzie wyprawienie mu urodzin na świeżym powietrzu. Wówczas istnieje wiele możliwości, by sprawić dzieciom frajdę. Wystarczy nieco zaangażowania, by osiągnąć sukces.

Dmuchańce, czyli skakanie do granic wytrzymałości

Jak wiadomo dzieci mają w sobie niespotykane pokłady energii. Większość z nich to prawdziwe wulkany, które ruchliwość i temperament wyssały z mlekiem matki. Wszędzie ich pełno, biegają, chcą poznawać otaczające ich środowisko, korzystając z uroków dzieciństwa, swobody i beztroskiej zabawy. Wyjątkową okazją do zapewnienia dziecku i jego rówieśnikom rozrywki są przyjęcia urodzinowe. Jak mówią specjaliści z firmy Dmuchańce na Imprezy z siedzibą w Sandomierzu, jedną z najpopularniejszych atrakcji wykorzystywanych podczas plenerowych imprez są dmuchane zamki i zjeżdżalnie. To wspaniały sposób, by zachęcić dzieci do aktywności fizycznej, a zarazem spożytkować nagromadzoną w nich energię.  Mogą one skakać, hasać i fikać koziołki do utraty tchu. Dmuchane konstrukcje są elastyczne i wytrzymałe, gdyż do ich produkcji używa się trwałego PVC. Nie posiadają ostrych krawędzi i twardych elementów. Dzięki temu przy zachowaniu podstawowych zasad ostrożności, zabawa jest w pełni bezpieczna. Zadowolenie i zmęczenie gwarantowane.

Co jeszcze sprawi dzieciom radość?

Oprócz dmuchanych zamków, warto zastanowić się nad wynajęciem animatora, który będzie panował nad całą grupą, działając według wcześniej ustalonego planu. To pozwoli osiągnąć ład i porządek bez zbędnego chaosu. Z pewnością dzieci ucieszy obecność klauna czy cyrkowców. Wykonywane przez niego akrobacje choć na chwilę ujarzmią rozbrykane towarzystwo, a zaangażowanie ich do pomocy przy pokazach sztuczek i trików zapewni niezapomniane wrażenia. Ciekawą atrakcją może okazać się malowanie na twarzach przeróżnych postaci z ulubionych bajek czy filmów oraz zwierząt, co sprawdzi się przy organizacji tematycznych przyjęć. Ucharakteryzowana twarz idealnie połączy się z przygotowanymi kostiumami. Impreza urodzinowa nie może odbyć się bez tortu oraz innych przekąsek. Maszyna do popcornu czy waty cukrowej z pewnością okaże się strzałem  w dziesiątkę. By urodziny dziecka zakończyły się organizacyjnym sukcesem warto skorzystać z usług firm oferujących różnorodne animacje i atrakcje dla dzieci, takich jak Dmuchańce na Imprezy z Sandomierza. 

Opracowanie:
Sandomierz, Podwale Dolne 4
tel. 693 366 005
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz