Materiał Partnera

Upalne lato w domu

Upalne lato w domu

Ostatnie zmiany klimatyczne skutkują szczególnie wysokimi temperaturami, dużym nasłonecznieniem a czasami i obecnością większej liczby dokuczliwych owadów jak komary. O ile słoneczne dni mile widziane są na urlopie to upalne lato w domu może dać nam w kość! Jak sobie radzić z wysokimi temperaturami i ciągłym upałem? Jak chronić mieszkanie przed komarami i meszkami? Warto zainwestować w wysokiej jakości sprzęt jak rolety czy moskitiery!

Zmian klimatu niestety nie da się szybko powstrzymać i warto poszukać rozwiązań, które ułatwią nam funkcjonowanie w wysokiej temperaturze w domu lub w pracy. Jak sobie pomóc? Warto skorzystać z oferty firm jak firma Rapak pana Rafała Sierpińskiego, która oferuje wysokiej jakości produkty jak żaluzje, markizy czy moskitiery, które pozwolą znacznie poprawić warunki, jakie latem panują w naszych domach i mieszkaniach.


Ochrona przed słońcem

Wiemy, że gdy za oknem słońce pracuje nad pobiciem kolejnych rekordów temperatur my powinniśmy pić dużo wody, ochładzać organizm i przebywać w chłodnych i przewiewnych pomieszczeniach. Co jednak zrobić, gdy okna naszego mieszkania lub biura wystawione są na południe? Jak zadbać o niską temperaturę w sypialni czy pokoju dziecka? Wśród naszych klientów dużą popularnością cieszą się rolety, które obejmują dużą powierzchnię i pomagają szybciej ochłodzić pokój. Do wyboru mamy na przykład rolety rzymskie, rolety dzień-noc, foto rolety czy rolety do okien dachowych. Dzięki tak bogatemu wyborowi, każdy znajdzie coś dla siebie i jednocześnie zadba o dekorację salonu czy sypialni. Rolety zaciemniające pomogą wyrównać temperaturę nawet w pomieszczeniach o dużym nasłonecznieniu. Foto rolety, czyli rolety z dowolnym nadrukiem mogą stanowić oryginalną dekorację sypialni, biura czy pokoju dziecięcego! Dla tradycjonalistów mamy w ofercie żaluzje aluminiowe oraz piękne żaluzje drewniane, które sprawdzą się w kuchni czy łazience.

Dla wymagających

Firma Rapak w swojej ofercie ma również ciekawe rozwiązania dla wymagających klientów, którzy cenią nie tylko wysoką jakość oferowanych produktów, ale również oryginalność. Do osłony balkonów oraz tarasów możemy przygotować dla Państwa markizy. Plisy lub rolety verticale pięknie będą wyglądać w biurze lub studio. Jesteśmy w stanie również zaprojektować i przygotować pergole w każdym rozmiarze. Dodatkowo klienci naszej firmy mogą skorzystać z propozycji moskitier o różnych wymiarach i kolorach, które pomogą chronić mieszkanie przed komarami i innymi owadami, które skutecznie mogą uprzykrzyć letni wypoczynek. Dbając o bezpieczeństwo można również skorzystać z oferty rolet zewnętrznych oraz rolet antywłamaniowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów możemy dokonać wszelkich potrzebnych pomiarów oraz wycen u klienta w domu. Każdego zainteresowanego traktujemy indywidualnie, dlatego też nasi pracownicy oferują doradztwo przed zakupem, montaż i serwis, czyli obsługę od początku do końca realizowania usługi.
Opracowanie:
Józefów, Dolna 6
tel. 696 517 630
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz