Artykuł sponsorowany

Ubezpieczenie na życie i inne polisy oferowane przez Barbarę Szczepanik

Ubezpieczenie na życie i inne polisy oferowane przez Barbarę Szczepanik

Towarzystwa ubezpieczeniowe oraz agenci oferują rozmaite produkty, które określa się mianem ubezpieczeń. Polisy można podzielić na kilka grup. Wśród nich są między innymi ubezpieczenia komunikacyjne, zdrowotne, na życie, czy też pracownicze. Polisy na życie kupuje się po to, aby zapewnić wsparcie finansowe bliskim osobom na wypadek śmierci lub innego wypadku. Oprócz tego takie produkty dają możliwość inwestowania kapitału. Ubezpieczenia na życie sprzedaje np. agent ubezpieczeniowy Barbara Szczepanik. Dlaczego warto skorzystać z jej usług i jakie jeszcze polisy sprzedaje?

W jakim celu wykupuje się polisy na życie?

Ubezpieczenia na życie to jedne z najczęściej oferowanych produktów przez towarzystwa i agentów ubezpieczeniowych. W swojej ofercie ma je również Pani Barbara Szczepanik. Tego typu polisy mają na celu zabezpieczyć finansowo bliskie osoby ubezpieczonego. Pieniądze z tytułu tego ubezpieczenia wypłacane są, gdy osoba, która je wykupiła, umarła. Oprócz tego polisa ta może być także jedną z form inwestowania pieniędzy. Ponadto agenci ubezpieczeniowi oferują dodatkowe usługi w ramach polisy na życie. Decydując się na ich wykupienie, możemy liczyć np. na wsparcie finansowe po wypadku lub w trakcie choroby. Jak informuje agent ubezpieczeniowy Barbara Szczepanik, dodatkowe wsparcie finansowe na czas choroby wypłacane jest zazwyczaj w sytuacji, gdy choroba uniemożliwia wykonywanie czynności zawodowych, a osoba chora wymaga stałej opieki. Mając ubezpieczenie na życie, istnieje możliwość dokupienia rozmaitych umów dodatkowych.

Jakie inne ubezpieczenia oferuje Pani Barbara Szczepanik?

Oprócz polis na życie agent ubezpieczeniowy Barbara Szczepanik oferuje swoim klientom również inne produkty. Wśród nich znajdziemy między innymi ubezpieczenia na zdrowie, polisy grupowe i indywidualne, ubezpieczenia pracownicze, a także ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków i zabezpieczenia kredytów. Uzupełnieniem oferty są produkty emerytalne oraz fundusze inwestycyjne. Pani Barbara Szczepanik działa na terenie Piły w województwie wielkopolskim, a także miejscowości znajdujących się w obrębie około 100 km - np. Poznań, Wałcz i Bydgoszcz. Oferta sięga także mniejszych miejscowości w podanym obszarze na terenach województw wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego oraz zachodniopomorskiego. Oferowane przez nią produkty ubezpieczeniowe pochodzą od towarzystwa MetLife. Wspomniany ubezpieczyciel działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od ponad 30 lat i jest uważany za jedno z najlepszych w swojej dziedzinie. Warto też dodać, że towarzystwo MetLife to firma z długą tradycją, a ubezpieczenia można kupować także drogą internetową.

Agent ubezpieczeniowy Barbara Szczepanik wyróżnia się szeroką wiedzą na temat różnego rodzaju ubezpieczeń, a do tego zawsze jest doskonale przygotowana do swojej pracy. Dzięki temu jest w stanie udzielić wszelkich informacji o sprzedawanych produktach, a także może doradzić klientom, jakie ubezpieczenia warto im wykupić. Polisy sprzedawane przez wspomnianą agentkę, zawsze są dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Korzystając z usług oferowanych przez Barbarę Szczepanik, możemy mieć pewność, że ochrona ubezpieczeniowa jest realizowana na najwyższym poziomie.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz