Materiał Partnera

Ubezpieczenia komunikacyjne w ofercie Karcz Ubezpieczenia

Ubezpieczenia komunikacyjne w ofercie Karcz Ubezpieczenia

Każdy właściciel samochodu powinien zadbać o to, by mieć ważne ubezpieczenie OC, a także zastanowić się nad zakupem dodatkowego pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych, na wypadek niespodziewanych sytuacji. W wyborze najkorzystniejszych opcji pomogą ci eksperci z firmy Karcz Ubezpieczenia w Raciborowicach. Dowiedz się więcej o usługach tego doradztwa ubezpieczeniowego.

Jakie ubezpieczenia komunikacyjne oferuje firma Karcz Ubezpieczenia?

Firma ubezpieczeniowa Karcz Ubezpieczenia, której właścicielem jest Mieczysław Karcz, specjalizuje się w doradztwie ubezpieczeniowym. Siedziba firmy mieści się w Raciborowicach, w województwie małopolskim. W ofercie Karcz Ubezpieczenia znajdziesz polisy na życie, ubezpieczenia firmowe, majątkowe, a także turystyczne. Szeroki zakres oferowanych przez to doradztwo ubezpieczeń majątkowych stanowią ubezpieczenia komunikacyjne. Są to dwa główne rodzaje ubezpieczeń:

  • obowiązkowe - ubezpieczenie , czyli od odpowiedzialności cywilnej;

  • dobrowolne ubezpieczenia, takie jak: ubezpieczenie AC, ubezpieczenie NNW, assistance.

W ofercie firmy znajdziesz również ubezpieczenia samochodowe, a także możliwość ubezpieczenia bagażu i rzeczy osobistych podróżujących osób.

OC – obowiązkowe ubezpieczenie każdego kierowcy

Ubezpieczeniem, które jest obowiązkowe dla każdego właściciela pojazdu, jest ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, czyli ubezpieczenie OC. Korzystając z usług firmy Karcz Ubezpieczenia, masz pewność, że doradcy znajdą dla Ciebie najkorzystniejszy i najodpowiedniejszy dla Ciebie wariant pod kątem ceny i czasu trwania. W ofercie firmy znajdziesz takie możliwości jak:

  • ubezpieczenie OC,

  • OC krótkoterminowe,

  • OC graniczne.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej to ochrona w sytuacji spowodowania wypadku – szkody w takiej sytuacji pokrywa Twój ubezpieczyciel.

Autocasco – ubezpieczenie samochodu od kradzieży oraz zniszczeń

Poza obowiązkowym ubezpieczeniem OC, w ofercie Karcz Ubezpieczenia znajdziesz równie ubezpieczenia dodatkowe. Najczęściej wybieranym przez klientów jest autocasco, czyli ubezpieczenie AC. Warto je zakupić, ponieważ w sytuacjach takich jak zderzenie z innymi pojazdami Twojej winy również Ty, jako sprawca otrzymasz odszkodowanie. Ubezpieczenie AC chroni także w sytuacji zniszczeń spowodowanych zdarzeniami losowych, np. działaniem sił przyrody. To także jedyne ubezpieczenie, które gwarantuje Ci odszkodowanie w przypadku kradzieży pojazdu lub jego części.

Na rynku istnieje wiele wariantów takich ubezpieczeń, dlatego warto zaufać ekspertom z firmy Karcz Ubezpieczenia, którzy pomogą Ci wybrać najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie.

Opracowanie:
Raciborowice, Młyńska 16
tel. 693 429 047
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz