Artykuł sponsorowany

Ubezpieczenia dla osób samotnych – zatroszcz się o swoje zdrowie

Ubezpieczenia dla osób samotnych – zatroszcz się o swoje zdrowie

Mimo że medycyna rozwija się w szybkim tempie, wciąż możemy obserwować regularny wzrost zachorowań na nowotwory i inne choroby cywilizacyjne. Rocznie aż 160 tysięcy Polaków słyszy druzgocącą diagnozę: rak. Niestety, mimo poprawy wyników leczenia, wielu pacjentów zgłasza się do onkologa zbyt późno. Nie ma nic cenniejszego niż zdrowie, dlatego już ubezpiecz siebie i swoich bliskich na wypadek choroby.

Ubezpieczenie na życie – dlaczego jest takie ważne?

Co trzeci Polak ma wykupioną polisę na życie, a niemal 3 miliony dorosłych osób zainwestowało w prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Nabycie indywidualnego zabezpieczenia życia powinno być priorytetem dla każdego świadomego członka społeczeństwa, który wie, jak kruche może być zdrowie – zwłaszcza osoby samotnej, bez przyjaciół i realnego wsparcia ze strony rodziny. Decydując się na zakup ubezpieczenia np. z AS-KOR zapewniasz sobie stabilność finansową w trudnej sytuacji i nie musisz martwić się o wysokie koszty długotrwałego leczenia, rekonwalescencji czy zobowiązań kredytowych. Dobrze skrojona polisa pomoże w pokryciu wydatków medycznych i zrealizowaniu niezbędnych świadczeń zdrowotnych.

Co można zyskać dzięki zakupowi ubezpieczenia dla singli?

Polisa dla osób samotnych z Best Doctors łączy w sobie kilka wariantów ubezpieczeń m.in. na wypadek poważnego zachorowania i uszkodzenia ciała z niezdolnością pracy. Dużym udogodnieniem dla młodych osób, posiadających zobowiązania kredytowe, jest możliwość wystawienia jej na miejscu wraz z dokonaniem cesji na banku. Agent ubezpieczeniowy przedstawi wszystkie możliwości i zaproponuje optymalny zakres polisy.

Ochrona zdrowia – osoby samotne

Jeżeli zależy Ci na całościowej opiece medycznej i chcesz mieć poczucie, że panujesz nad swoim życiem, warto już teraz pomyśleć o zawarciu umowy. Wysokość składki określana jest na podstawie trzech czynników: oceny poziomu ryzyka przy wnioskowanym zakresie ubezpieczenia, taryfy ubezpieczeniowej oraz liczby osób zgłoszonych do polisy. Decydując się na polisę Best Doctors, masz pewność, że ochrona ubezpieczeniowa dotyczy wszystkich najpoważniejszych stanów chorobowych – łącznie z nowotworami złośliwymi, przeszczepem organów oraz operacjami kardiologicznymi. Zakres świadczenia jest bardzo szeroki i obejmuje zarówno leczenie w kraju, jak i za granicą (łącznie z poniesieniem kosztów transportu do kliniki poza Polską, zakwaterowania oraz pobytu na określony okres).

Opracowanie:
Warszawa, Połczyńska 93a lok. 2
tel. 517 546 969
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz