Materiał Partnera

Twoja pracownia szklarska – poznaj szeroką ofertę firmy BLASK-POL

Twoja pracownia szklarska – poznaj szeroką ofertę firmy BLASK-POL

Obecnie w nowoczesnym budownictwie, a także wnętrzarstwie, szeroko wykorzystuje się różnego rodzaju konstrukcje szklane, które tworzone są w różnych technikach – szkło hartowane, zbrojone siatką stalową, float, barwione, czy też klejone. Produkcją, obróbką, a także montażami m.in. kabin prysznicowych bez brodzików, luster kryształowych, balustrad, czy paneli kuchennych, zajmują się zaś na rynku, najlepsze pracownie szklarskie. Bardzo polecane przez klientów indywidualnych, biznesowych, a nawet publicznych, są usługi oraz produkty przedsiębiorstwa BLASK-POL!

Sprzedaż i produkcja wyjątkowych wyrobów ze szkła

Firma BLASK-POL zajmuje się sprzedażą wyjątkowych wyrobów ze szkła, które wyróżniają się swoimi parametrami technicznymi. Należą do nich między innymi lustra Antisol w kolorach: brąz, grafit; lustra kryształowe; szkło Float; szkło Opti- White, szkło Decormat, parawany nawannowe, balustrady, szkła laminowane, kabin prysznicowe, czy panele szklane ścienne z fototapetami. Wyroby te zarówno można uzyskać w gotowej katalogowej formie, jak i zamawiając je na indywidualne zamówienie, według dokładnych wytycznych, co do parametrów technicznych, wyglądu, zdobień, jak i wymiarów.

Szerokie usługi szklarskie

Oprócz tworzenia wyrobów szklanych na specjalne zamówienie, a także sprzedaż gotowych produktów, firma BLASK-POL, gwarantuje szeroki zakres usług szklarskich. Mowa nie tylko o montażu danych konstrukcji po zrealizowaniu zamówienia. Ważne są również działania dotyczące obróbki materiałowej, z której korzystają m.in. różnego rodzaju przedsiębiorcy. Specjaliści BLASK-POL zapewniają m.in. cięcie, szlifowanie, wiercenie otworów, klejenie metodą UV, czy też fazowanie. Jest to możliwe zaś zarówno w warunkach nowoczesnego parku technologicznego firmy, jak i też w formie pracy terenowej.

Prawdziwi eksperci na terenie województwa pomorskiego

Pracowników produkcyjnych, projektowych, montażowych, a także handlowych, firma BLASK-POL, można uznać za prawdziwych dziedzinowych ekspertów, co potwierdza wysoka pozycja rynkowa przedsiębiorstwa w województwie pomorskim. Specjaliści BLASK-POL, zawsze gwarantują błyskawiczne działania, staranność, dobór wysokich jakościowo materiałów (wysokiej jakości okucia, szkło płaskie float, szkło laminowane, szkło hartowane, szkło lacobel i inne), a także kreatywne rozwiązania i elastyczne formy współpracy. Nic dziwnego, że zamówienia np. na balustrady szklane, firma uzyskuje nie tylko od indywidualnych klientów, ale także od inwestorów oraz deweloperów nieruchomości komercyjnych, sakralnych, gospodarczych, biurowych oraz publicznych!

Warto wiedzieć: Takie pracownie szklarskie, jak BLASK-POL, są w stanie przygotować wyroby w różnych wersjach rozmiarowych, w różnych kształtach, a także kolorach i motywach zdobniczych. Dzisiaj przy tworzeniu konstrukcji wnętrzarskich szklanych, ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Opracowanie:
Rumia, 3 Maja 37, wejście od ul Ormińskiego
tel. 721 394 940
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz