Materiał Partnera

Twoja Księgowa – usługi księgowe i doradztwo podatkowe

Twoja Księgowa – usługi księgowe i doradztwo podatkowe

Sprawić, by prowadzenie firmy było łatwe i przyjemne. Taki cel przyświeca specjalistom z biura rachunkowego Twoja Księgowa. Prowadzą oni usługi z zakresu księgowości, kadr i płac, doradztwa podatkowego oraz kredytów, czyli wszystkiego, co pochłania wiele czasu i energii, a jest niezbędne w przedsiębiorstwie. Wykonując pracę, która jest ich pasją, dają szansę klientom, by w pełni poświęcili się właściwej działalności.

Wiedza, doświadczenie, pasja

Te trzy aspekty doskonale opisują, dlaczego Twoja Księgowa to biuro rachunkowe, z którego usług warto korzystać. Kierując się zasadą, że wszystko, co robimy, ma jakieś znaczenie, pracownicy biura za cel stawiają sobie pomagać przedsiębiorcom, wykorzystując przy tym zdobytą wiedzę oraz doświadczenie.

Księgowość wiąże się z wieloma pracochłonnymi czynnościami – analizy, dokumentacja, sporządzanie sprawozdań i bilansów – to wszystko wymaga wiele dokładności i uwagi. Dla większości prawo podatkowe oraz finanse to temat zawiły. Dla specjalistów tworzących biuro Twoja Księgowa to pasja. Zajmują się oni tym, na czym znają się doskonale i satysfakcję daje im świadomość, że poprzez swoje usługi rachunkowe mogą wspierać innych pasjonatów – przedsiębiorców, którzy odciążeni z obowiązku zajmowania się finansami firmy, będą mogli skupić się na swojej pracy.

Szeroki zakres usług

Twoja księgowa prowadzi szeroko pojęte usługi księgowe. Swoją ofertę dopasowuje indywidualnie do potrzeb klienta. Zarządzanie finansami to zadanie odpowiedzialne i dla wielu przedsiębiorców decyzja, by powierzyć je zewnętrznej firmie, może być trudne. Twoja Księgowa doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego tak ważne dla nie pracowników biura jest poznanie działalności firmy.

Twoja księgowa oferuje swoim klientom prowadzenie ewidencji operacji gospodarczych, prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczenia podatkowe i sporządzanie deklaracji, sporządzanie sprawozdań i bilansów finansowych, reprezentację podczas kontroli oraz obliczanie zaliczek na podatek dochodowy.

Inną sferą, w której Twoja Księgowa oferuje pomoc, są kadry i płace. W tym zakresie biuro zajmuje się między innymi prowadzeniem dokumentacji kadrowej, opracowywaniem umów o pracę, dzieło lub zlecenie, rozliczanie urlopów i zwolnień lekarskich, naliczanie wynagrodzeń, przesyłanie deklaracji ZUS, a także przygotowywanie i wysyłanie rocznych informacji o dochodach. Uzupełnieniem tych usług jest pomoc w przeprowadzaniu szkoleń BHP.

Fachowe doradztwo w zakresie podatków to kolejny aspekt działalności biura Twoja Księgowa. Obejmuje ono również występowanie w roli przedstawiciela przed organami skarbowymi, opracowywanie pism i wniosków, doradztwo co do wyboru formy opodatkowania firmy, tworzenie sieci i planów obciążeń podatkowych.

Biuro rachunkowe Twoja Księgowa pomaga ponadto klientom w uzyskaniu kredytu. Wykonuje analizę sytuacji finansowej przedsiębiorstwa oraz wyszukuje najlepszą dla przedsiębiorcy ofertę banku. Dzięki temu mają oni gwarancję, że będą w stanie spłacić kredyt, a warunki umowy będą dla nich korzystne.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz