Materiał Partnera

Trzy marki kas, na które powinni zwrócić uwagę przedsiębiorcy

Trzy marki kas, na które powinni zwrócić uwagę przedsiębiorcy

Fiskalizacja przedsiębiorstwa, wraz z dostosowaniem takiego rozwiązania, aby spełniało wymogi krajowe dotyczące kas fiskalnym online jest bardzo złożona. Opiera się to o tworzenie odpowiedniej struktury informatycznej w firmie, o wybranie sprzętu, a także oprogramowania. Ważny jest również pierwszy rozruch wraz z kalibracją, czy późniejsze konserwacje. Aby ułatwić sobie zatem proces wdrożeniowy, warto wybierać kasy fiskalne łatwe w obsłudze i dostosowaniu dla różnych typów biznesu. Na polskim rynku szczególnie warto zatem zwrócić uwagę na trzy wiodące marki.

Kasy fiskalne ELZAB

Pierwszą marką kas, z którą warto się zapoznać jest producent ELZAB. Dedukuje on swój sprzęt dla dużych sklepów handlowych, magazynów, czy też dla mniejszych działalności gospodarczych, również usługowych. Inwestycja w kasy ELZAB to stawanie na niski poziom awaryjności, łatwą obsługę, a także w spełnianie potrzeb firm, nawet w najmniejszych detalach. Przykładem jest ELZAB MINI ONLINE, która bez problemu współpracuje z czytnikiem kodów kreskowych, z wagą, czy też z szufladą na pieniądze. Przy tym jej klawiatura jest odporna na kurz, pył, czy zachlapania, posiadając wymienną wkładkę wsuwaną pod folię klawiatury. Z powodzeniem taką kasę można zatem wykorzystywać w warsztatach samochodowych, pracowniach meblarskich, czy w innych obiektach handlowych oraz przemysłowo-usługowych.

Kasy fiskalne POSNET

Marka POSNET słynie z bardzo nowoczesnych kas fiskalnych szczególnie w modelu mobilnym. Idealne są one dla firm gastronomicznych, dla przedstawicieli handlowych, czy dla mniejszych firm, która cenią sobie mobilność. Kasy POSNET są przy tym przystosowane do łączenia się z innymi sprzętami fiskalnymi. Bez problemu również łączą się z Centralnym Repozytorium Kas. Przykładem urządzenia, którym warto się zainteresować jest model POSNET ERGO ONLINE, który posiada nowoczesny wyświetlacz, modną obudowę i wiele funkcji. Jest on przy tym atrakcyjny cenowo. Warto zatem pytać o takie sprzęty w Centrum Kas Fiskalnym AR-NET, gdzie wyposażony się w nowoczesne kasy każdy przedsiębiorca. Eksperci z tej firmy pomagają również wdrażać dane technologie.

Kasy fiskalne NOVITUS

Jednymi z najlepszych kas na rynku, są te marki NOVITUS. To one są zaliczane do urządzeń fiskalnym segmentu premium, zapewniając wielofunkcyjne i bezproblemowe działanie, a także łatwość we wdrożeniu w różnych firmach – zarówno mniejszych, jak i większych. NOVITUS przy tym dba o podążenie za najwyższą technologią branżową, tworząc sprzęty z dotykowym tabletem opartym o system Android. Mowa o modelu NOVITUS NEXT, który wkracza w nową generację kas fiskalnych, często zharmonizowanych wraz z systemami POS. 

Opracowanie:
Gliwice, Dworcowa 60
tel. 32 239 81 39
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz