Materiał Partnera

Trendy wiosna-lato 2019. Co trzeba mieć w szafie?

Trendy wiosna-lato 2019. Co trzeba mieć w szafie?

Nawet jeśli nie śledzimy pokazów mody, aktualne trendy mimo wszystko odbijają się na każdej z nas. Warto więc przynajmniej obrazowo wiedzieć, jakie tendencje będą w najbliższych miesiącach i móc dopasować je do naszego obecnego stylu, a przez to czuć się w ubraniach jak najbardziej komfortowo. Co znajdziemy w sklepach odzieżowych wiosną i latem 2019?

Bufiaste rękawy

Kobiecość, lekkość formy, a także podkreślanie ramion, w najbliższych miesiącach znów będą na topie. W sklepach pojawią się bowiem bluzki z bufiastymi rękawami wykonane z lekkich materiałów (przede wszystkim z bawełny), które będzie można łączyć z casualowym dołem, w tym z jeansem. Dzięki temu powstanie nieoczywiste skomponowanie stylów, będące połączeniem kobiecości i wygody.

Obcisłe szorty

Obcisłe szorty przywołujące na myśl spodnie dla cyklistów, to trend który zagościł już w roku 2018, a najbliższe wiosna i lato mają być jego kontynuacją. Na wybiegach są najchętniej łączone z bardziej obszernymi górami, a także z butami na wysokim obcasie, dzięki czemu podkreślamy swoje kształty oraz kobiece krągłości.

Neony

Do łask wracają też soczyste neony. Jak przyznaje Gabriela Gaj, będąca właścicielką i doradczynią w sklepie odzieżowym Amiga w Jaworznie, tego typu odważne barwy zawsze dobrze wyważyć innym, spokojniejszym elementem, na przykład jeansem. Jeśli nie jesteśmy fankami odważnych kolorów, być może warto skusić się na zastosowanie ich w dodatkach, na przykład w postaci odważnej torebki, bransoletki czy butów.

Kwieciste wzory

Wiosna i lato to najlepsze pory roku na pokazanie bardziej odważnych stylizacji, także tych kobiecych i zwiewnych. W tej dziedzinie znakomicie sprawdzą się kwiaty, które już od kilku sezonów zajmują mocną pozycję jako trendy modowe. Sprawdzą się one na przykład w przypadku lekkich sukienek letnich, najlepiej podkreślających talię, a także w formie koszul i bluzek z odkrytymi ramionami.

Nude

Dla pań będących zwolenniczkami nieco spokojniejszego i bardziej zachowawczego stylu, również znajdzie się wiele ciekawych opcji w trendach wiosna-lato 2019. Na wybiegach na których prezentowano zarys modowych propozycji na najbliższe miesiące, królował bowiem także kolor cielisty. W tym przypadku nie należy bać się tzw. total look, gdy wszystkie elementy naszej garderoby mają jedną barwę, co w przypadku kolorów cielistych nie daje efektu przesady. Tego typu stylizacje można też dopełniać odważniejszymi gadżetami.

Jeśli zależy nam na wygodnych, wysokich jakościowo i wpisujących się w trendy ubraniach, możemy skorzystać z pomocy doradców w lokalnych sklepach odzieżowych, gdzie będziemy mogły liczyć na pomoc w doborze najciekawszych opcji stylistycznych. 

Opracowanie:
Jaworzno, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 27C
tel. 575 358 279
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz