Materiał Partnera

Trendy w wystroju sali ślubnych 2020

Trendy w wystroju sali ślubnych 2020

Osoby planujące wziąć ślub w 2020 roku, już teraz powinny zapoznać się z trendami w wystroju sali, które będą panowały w przyszłym roku. Dzięki temu zaplanują spójne dekoracje przed czasem i będą mieć możliwość skorzystania z promocji, które pojawiają się w sklepach z dekoracjami pod koniec i na początku każdego roku. Jakie trendy w wystroju sali weselnych opanują rynek ślubny w 2020 roku?

Wystrój wesela

Najpiękniejsze śluby to te, które mają swój temat przewodni. Może to być ulubiony kolor Państwa Młodych, dodatki związane z miejscem, w którym się poznali czy inspiracja trendami wystroju sali, znanymi z targów ślubnych czy portali branżowych.

Motyw przewodni widać w ubraniach Młodych, kwiatach, wystroju stołów i samej sali weselnej. Dzięki temu wszystko ze sobą współgra, budząc podziw gości. Pięknie wygląda także na pamiątkowych zdjęciach. Trzeba poświęcić temu trochę czasu i nie myśleć o wystroju na ostatnią chwile.

Warto wybrać elastyczną co do pomysłu na wystrój salę. Idealny będzie na przykład przepięknie położony Biały Dworek ze Starego Dzikowa, którego właściciele z przyjemnością zorganizują wymarzone wesele według instrukcji Państwa Młodych.

Najmodniejsze kolory

Bazą, na której budowane są trendy, zarówno w modzie, wystroju wnętrz, jak i też w branży ślubnej, są kolory. W tym roku będą to specyficzne odcienie żółci, pomarańczy, fioletu, zieleni i niebieskiego. Ich nazwy według palety Pantone to: Mellow Yellow, Cantaloupe, Cassis, Neo-Mint i Purist Blue. Oprócz tego w dodatkach warto postawić na złoto, czerń i miedź, które już teraz opanowują przedmioty codziennego użytku i dekoracje.

Znając najmodniejszą kolorystkę, można na niej budować dekoracje ślubne. Są to zarówno zaproszenia, jak i suknie druhen, bukiety kwiatów, elementy biżuterii, opakowania prezentowe, balony, tiule, serwetki czy winietki oraz  wiele innych rzeczy, które związane są zarówno z samą ceremonią ślubną, jak i wystrojem sali weselnej.

Suknie ślubne

Trendy ślubne 2020 to prostota w kreacjach. Pannom Młodym polecane są sięgające do ziemi kreacje, które zasłaniają niemal wszystko lub odsłaniają tylko jeden element, jak dekolt, nogi czy ramiona. Materiał powinien być albo zupełnie gładki i prosty, albo cały składający się z tiulu. Do tego polecane są tzw. „nagie bukiety” – bez wstążek i ozdób, składające się z jednego tylko rodzaju kwiatów. Jeśli chodzi o biżuterię, Panna Młoda może postawić na perły, motywy roślinne albo… pióra.

Wybujała roślinność

Kwiaty i motywy roślinne będą jednym z najgorętszych trendów ślubnych 2020. Wystrój sali opierający się na ciężkich girlandach, z których wystają wielkie liście palm, monster czy paproci, sielskie bukiety przywodzące na myśl wakacje na wsi, doniczki z ziołami i polnymi kwiatami albo girlandy z mieszaniną balonów i kwiatów to coś, co najpiękniej ozdobi każdą weselną salę. Kolorystykę warto oprzeć na wybranym motywie albo połączyć kilka różnych barw w jednej dekoracji.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz