Materiał Partnera

Trendy w stylizacji paznokci na wiosnę 2019

Trendy w stylizacji paznokci na wiosnę 2019

Piękne, zadbane paznokcie od lat nie wychodzą z mody. Zabiegi manicure stały się dla kobiet codziennością, a wzory i kolory pojawiające się na naszych dłoniach są okazją do podkreślenia naszego stylu, osobowości, a często także do zaprezentowania swojej nieco bardziej szalonej strony. Jakie kolory i jakie wzory będą modne w najbliższych miesiącach roku 2019?

Klasyka wciąż w cenie

Czerwień na paznokciach, podobnie jak w przypadku pomadek do ust, nigdy nie wychodzi z mody. Nie inaczej ma być podczas nadchodzących miesięcy, choć tym razem w trendach będzie czerwień energetyczna, wpadająca w odcień pomarańczowy. Będzie ona pasować zarówno do stylizacji klasycznych, jak i nieco bardziej ekstrawaganckich.

Neonowy zawrót głowy

Wiosna to czas, gdy nasze garderoby znów zaczynają odznaczać się odważniejszymi kolorami. Dla pań, które preferują bardziej zachowawczy styl, okazją do odrobiny szaleństwa mogą okazać się właśnie barwne, neonowe paznokcie. Jak przyznaje Beata Białek z Pracowni Urody, która zajmuje się wykonywaniem paznokci hybrydowych oraz ręcznymi zdobieniami paznokci, neonowe odcienie żółci, zieleni, czy innych kolorów, wciąż są chętnie wybierane przez kobiety i nie inaczej będzie w tym sezonie.

Pastelowe love

Pastele na paznokciach tak naprawdę nie wychodzą z mody i są w trendach niezależnie od pory roku oraz daty w kalendarzu. Odcienie nude to domena minimalistek, dla których kolory te stanowią subtelne i delikatne dopełnienie stylizacji, a także sprawdzają się w przypadku wymagań związanych z firmowym dress code’em.

Koralowo

Kolorem roku 2019 ma być natomiast barwa koralowa. Bez wątpienia przyciąga ona uwagę, a ze względu na swoją wibrującą i tętniącą życiem aurę, idealnie sprawdzi się w najbliższych, coraz cieplejszych miesiącach, a także w sezonach wakacyjnym i przedwakacyjnym. Tutaj również mamy do wyboru kilkanaście dostępnych odcieni, które możemy dopasować do swoich indywidualnych preferencji.

Oryginalne zdobienia

Z mody nie wychodzi też oryginalne podejście do naszych paznokci. W tym przypadku powinnyśmy zdać się na specjalistki do spraw manicure, które zajmą się odpowiednią stylizacją paznokci, wyczarowując na nich niespotykane wzory, kształty oraz w sposób nietuzinkowy łącząc barwy. Warto zainwestować w tego typu grafiki, gdyż paznokcie hybrydowe utrzymują się przez kilka tygodni, przez co długo zachwycają swoim wyglądem. Zdobienia możemy mieć na wszystkich paznokciach (odważna opcja), a także na przykład tylko na palcu serdecznym, przez co efekt będzie subtelny, jednak wciąż niezwykle interesujący.

Opracowanie:
Bojanowo, Rynek 14
tel. 48697965455
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz