Materiał Partnera

Transport usługowy na każdą okazję

Transport usługowy na każdą okazję

Usługi transportowe są dziś bardzo ważnym ogniwem gospodarki, umożliwiając rozwiązywanie problemów z przewozami towarów i osób zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. Prężnie rozwijają się w tej branży niewielkie firmy prywatne, oferujące wszechstronne usługi.

Bus na wycieczkę lub wesele

Małe firmy zazwyczaj dysponują niewielkimi pojazdami, a ich flota ogranicza się do jednego lub kilku samochodów o różnej specjalizacji, która pozwala im rozszerzać tradycyjne przewozy o rozmaite opcje specjalne. Najpopularniejszy jest oczywiście przewóz osób, jednak, nie dysponując autokarem, firmy tego typu w swojej ofercie mają głównie przewozy niewielkich grup pasażerów na konkretne okazje. Kilkuosobowy bus to na przykład doskonały pomysł na dowiezienie gości podczas wesela, komunii czy zjazdu rodzinnego, na którym spotkały się osoby z odległych miast. Bus to również komfortowe zastępstwo pociągu, kiedy trzeba dojechać na koncert lub mecz piłkarski większą grupą znajomych. Oferta jest tak szeroka, jak wiele bywa potrzeb potencjalnych klientów, poszukujących transportu dla kilkuosobowej grupy. Do dyspozycji mają oni zarówno wygodny pojazd, jak i doświadczonego kierowcę, a realizowane przewozy mogą odbywać się po trasach lokalnych i dalej, do odległych miast kraju.

Przewóz towarów w szerokim rozumieniu

Podstawą utrzymania się na dzisiejszym rynku jest wszechstronność usług, dlatego małe firmy transportowe obok przewozów pasażerskich proponują również szeroko rozumiany transport towarów. Nie chodzi tutaj o profesjonalną logistykę i przewożenie towarów przemysłowych, ale o małe dostawy zarówno na potrzeby firm, jak i osób prywatnych. Ciekawą ofertą jest na przykład wynajmowanie pojazdów takiej firmy do przewozu zakupów ze sklepów wielobranżowych, dostarczanie do klientów mebli czy AGD, jak to robi firma usługowa Trastan Marcin Jan Stańczyk. Wielkość ładunku uzależniona jest od pojemności samochodu, jednak zazwyczaj są to pojazdy ciężarowe o dużej ładowności i sporych gabarytach. Usługi transportowe są też doskonałym rozwiązaniem podczas przeprowadzek, nie tylko w obrębie tego samego miasta, ale również do innych, odległych miejscowości.

Usługi niestandardowe

Transport zazwyczaj wiąże się z przewiezieniem osób lub towarów, czyli udostępnianiem klientowi samochodu z kierowcą. Często jednak potrzeby konkretnej sytuacji wymagają dodatkowego wsparcia w postaci chociażby fizycznej pomocy przy wnoszeniu czy znoszeniu ładunku, rozmontowania i spakowania mebli, albo odwrotnie, montażu po przewiezieniu ze sklepu. Małe przedsiębiorstwa, aby zachęcić klientów i rozszerzyć ich grono, dodają do oferty przewozowej także tego typu prace. Jedną z popularnych obecnie propozycji jest sprzątanie piwnic, strychów, komórek i innych tego typu pomieszczeń, obejmujące nie tylko wywiezienie śmieci i staroci, ale również fizyczne posprzątanie. Podobna usługa dotyczy również przeprowadzek, przy których, poza przewozem rzeczy, firmy proponują również profesjonalną pomoc przy pakowaniu, znoszeniu i ładowaniu, a w nowym mieszaniu rozpakowanie zawartości pudeł. Wszechstronność oferty to duże udogodnienie dla klientów, którzy nie muszą już poszukiwać dodatkowych pracowników potrzebnych do takich zadań.

Opracowanie:
Włocławek, Władysława Nowcy 1
tel. 691 217 754
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz