Materiał Partnera

Transport międzynarodowy i krajowy

Transport międzynarodowy i krajowy

Branża logistyczna i spedycyjna to wciąż jedne z dwóch najszybciej rozwijających się branży. Coraz częściej szukamy klientów i nowych rynków zbytu poza granicami naszego kraju. Polskie towary wciąż cieszą się popularnością, zachwycając wysoką jakością wykonania. Wszystkie firmy sprzedające swoje towary wymagają realizowania profesjonalnych usług transportowych na terenie kraju, jak również w granicach krajów partnerskich. Wymaga to ogromnej wiedzy, doświadczenia i odpowiednich pojazdów!

Firma spedycyjna PKS Torm Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z siedzibą w Gdańsku. Pracownicy to zespół profesjonalistów, którzy specjalizują się w transporcie krajowym i międzynarodowym. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy rozwiązania transportowe dla przewozu każdego rodzaju towaru. Zajmujemy się transportem drobnicowym, jak i transportem ponadgabarytowym. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wykorzystując wieloletnie doświadczenie w dziedzinie planowania.

Transport lądowy

Dzięki rosnącej świadomości i dostępnym możliwościom nawet średnie firmy chcą sprzedawać swoje produkty nie tylko w kraju, ale i za granicą. Import oraz eksport towarów to skomplikowany proces, który zależy od wielu czynników w tym transportu. Ostateczna cena produktów, które kupujemy na co dzień, zależy również od kosztów poniesionych na ich przewóz! Dlatego zdajemy sobie sprawę, że usługi transportowe powinny być realizowane terminowo, dostosowując się do życzeń klienta oraz warunków i czynników zewnętrznych. Transport samochodowy jest obecnie najczęściej wybieraną formą transportu towarów. Wszystkie pojazdy, którymi dysponujemy, spełniają normy i wymagania UE w zakresie dopuszczenia samochodów ciężarowych do ruchu drogowego. Przewoźnicy, z którymi współpracujemy to najlepsze i sprawdzone firmy, które mają odpowiednie kwalifikacje, tabor oraz zaplecze techniczne umożliwiające bezpieczny przewóz produktów. Klientom oferujemy zestawy z naczepami oplandekowanymi, izotermy i chłodnie o ładowności od 6 do 24 ton, zestawy odkryte i platformy niskopodwoziowe, zestawy przestrzenne o kubaturze 110 do 120 cbm, busy oraz samochody dostawcze o ładowności od 1,5 do 7 ton. Pracownicy służą radą i wskazówkami, jaki pojazd najlepiej wybrać do przewozu Państwa produktów.

Transport wodny

Dużym zainteresowaniem cieszy się również możliwość przewozu ładunku z wykorzystaniem jednostek pływających a konkretnie promów. W związku z rosnącym popytem na tego rodzaju usługi wprowadziliśmy do naszej oferty booking promów towarowych na terenie całej Europy. Zajmujemy się rezerwacją przepraw promowych dla aut różnych wielkości. Przewóz towarów morzem to ciekawe rozwiązanie dla osób, które importują lub eksportują produkty na terenach Francji, Anglii, Szwecji, Danii, Niemiec, Finlandii, Sardynii, Korsyki, Sycylii czy na Wyspy Baleary. Dzięki takiej formie transportu towar dotrze wszędzie szybko, w terminie i w doskonałym stanie. W trakcie wstępnej konsultacji z klientem razem wypracujemy najlepsze rozwiązanie!

Opracowanie:
Gdańsk, Budowlanych 31 lok. 301
tel. 58 522 00 27
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz