Artykuł sponsorowany

Traktorek ogrodowy – jeden sprzęt, kilka zastosowań

Traktorek ogrodowy – jeden sprzęt, kilka zastosowań

Wymianę klasycznej kosiarki akumulatorowej lub spalinowej na traktorek ogrodowy można porównać do przesiadki z rodzinnego kombi do auta klasy premium. Każdy, kto zazna takiego komfortu, nie będzie chciał już wracać do starych przyzwyczajeń. Traktorki ogrodowe przenoszą prace ogrodowe w zupełnie inny wymiar. Co potrafi takie urządzenie? Zapraszamy do lektury!

Kiedy warto zdecydować się na zakup traktorka ogrodowego?

Traktorki ogrodowe zyskały ogromną popularność wśród pracowników firm porządkowych i tych zawodowo zajmujących się projektowaniem i utrzymaniem terenów zielonych. Coraz częściej można jest też spotkać w prywatnych gospodarstwach domowych i trudno się temu dziwić. Traktorki znacząco ułatwiają wykonywane z reguły nudnych i czasochłonnych prac ogrodowych, takich jak koszenie, mulczowanie, odśnieżanie i przewożenie cięższych ładunków.

Kiedy warto zdecydować się na zakup takiego urządzenia? Zwykle głównym kryterium jest wielkość działki/ogrodu. Jeśli powierzchnia do koszenia przekracza 1000 m2, to traktorek ogrodowy sprawdzi się idealnie. Urządzenia dostępne na rynku mają zróżnicowaną wielkość, moc silnika oraz szerokość koszenia, dzięki czemu inwestor może bez trudu dopasować sprzęt do swoich indywidualnych potrzeb.

Jak zasilane są traktorki ogrodowe?

Na rynku dostępne są traktorki ogrodowe z silnikiem elektrycznym lub spalinowym. Jedne i drugie używane są zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Traktorki elektryczne charakteryzują się wysoką starannością koszenia i cichą pracą. Modele spalinowe są głośniejsze, ale mają większy zasięg działania, dlatego też częściej wykorzystuje się je do użytku firmowego. Z takim sprzętem łatwiej zadbać o murawę w obiektach sportowych, miejskie trawniki czy zielone tereny między osiedlami.

Szeroki wybór traktorków ogrodowych oferuje sklep ze sprzętem ogrodniczym HAND z siedzibą w Ząbkach. W sprzedaży są urządzenia renomowanych marek, takich jak STIHL, AL-KO, Cub Cadet, Vari oraz Snapper. Co istotne, wspomniane wyżej przedsiębiorstwo oferuje sprzedaż ratalną. To duże udogodnienie dla klientów, którzy nie mogą pozwolić sobie na duży, jednorazowy wydatek. W asortymencie firmy HAND dostępne są też kosiarki i roboty koszące. Zapraszamy do kontaktu!

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz