Materiał Partnera

Torby papierowe z logo marki

Torby papierowe z logo marki

Torby papierowe są dość  popularnym wyborem w wielu firmach, zarówno jako element promocyjny, jak i do pakowania zakupów w wielu sklepach. Pojawiły się one ze względów ekologicznych i skutecznie zastąpiły popularne dotąd foliówki. Każda taka torba papierowa powinna być odpowiednio zaprojektowana i dopasowana kolorystycznie i wizerunkowo do marki, z którą będzie kojarzona, przez którą wydawana lub sprzedawana. Niezbędne jest również zmieszczenie logo lub nazwy firmy. Jeśli klienci czy kontrahenci – zależnie od branży będą chodzić z naszymi papierowymi reklamówkami to zagwarantujemy sobie darmową reklamę. Torby papierowe z logo są elementem promocji marki cy usług, jeśli więc prowadzimy sprzedaż czy np. szkolenia warto pomyśleć o ich przygotowaniu.

Nadruki na torbach

Przede wszystkim decydując się na papier, otrzymujemy torby ekologiczne. Zaprojektowanie papierowej torebki nie jest kłopotliwe i  może ona powstać zgodnie z pomysłem klienta, w dowolnym kolorze, z nadrukowanym logo. Nadruki na torbach wykonywane są różnymi metodami , które gwarantują wysoki poziom trwałości i zadowolenie klientów. Zależnie od ich przeznaczenia możliwe jest również dobranie wielkości lub zamówienie wariantów w kilku rozmiarach, aby swobodnie dopasowywać je do konkretnych produktów.

Inne torby firmowe

Oczywiście w wielu miejscach pojawiają się nadal torby  foliowe, choć ich ilość zdecydowanie spadła i są raczej rzadkim, a ponieważ są płatne to zwykle klienci używają ich wielokrotnie. W ostatnim czasie można również dostrzec na ulicach, że coraz częściej pojawiają się torby materiałowe, takie z logo firmy lub czymś co będzie ją charakteryzować i o niej przypominać, mogą być świetną reklamą i pozwalać nam zyskać nowych klientów, a ci z torbami dodatkowo będą z pewnością wracać. Wzrosła nasza świadomość, więc różnego rodzaju torby ekologiczne są przez nas zdecydowanie chętniej wybierane.

Niezależnie od tego na jaki rodzaj toreb się zdecydujemy, musimy pamiętać, że będą one swego rodzaju wizytówką naszej marki, więc powinny być schludne i odpowiednio, profesjonalnie wykonane. Najlepiej więc zamówić je w wyspecjalizowanej firmie, która  zajmuje się tego rodzaju realizacjami i posiada  w nich odpowiednie doświadczenie, dzięki czemu będzie mogli liczyć na doradztwo. 

Opracowanie:
Katowice, Porcelanowa 13
tel. 32 790 52 72
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz