Materiał Partnera

Tomgas – najlepsze podzespoły do samochodowych instalacji gazowych LPG

Tomgas – najlepsze podzespoły do samochodowych instalacji gazowych LPG

Coraz więcej osób decyduje się na instalację LPG w samochodzie. Nic w tym dziwnego – gaz jest obecnie bardzo popularnym sposobem na zasilanie pojazdów i niesie sporo korzyści. Przede wszystkim jest to rozwiązanie ekonomiczne, które pozwala sporo zaoszczędzić i podreperować domowy budżet. Jeżeli szukasz podzespołów do samochodowych instalacji LPG, wybierz sklep motoryzacyjny Tomgas.

Części zamienne

Samochody z LPG emitują mniej spalin niż pojazdy na benzynę lub ropę, a ich eksploatacja jest zdecydowanie tańsza. To właśnie z tego powodu na drogach pojawia się coraz więcej samochodów na gaz. W renomowanej i cieszącej się zaufaniem kierowców firmie Tomgas w Warszawie znajdziemy bogaty wybór podzespołów do samochodowych instalacji gazowych LPG. W asortymencie firmy dostępne są zarówno pojedyncze elementy, jak i kompletne zestawy montażowe od cenionych producentów polskich i zagranicznych.

Bogaty asortyment produktów

Firma Tomgas kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i warsztatów oraz serwisów LPG. Co znajdziemy w ofercie firmy? Warto wymienić między innymi takie części jak:

  • sprężyna przewody wodnego i gazowego,
  • mocowanie wlewu ukrytego,
  • zawieszka przewodu faro,
  • baryłka fi 8mm,
  • dysza Valtek kalibracyjna 1, 5mm,
  • dysza kolektora ssącego,
  • trójnik wodny 19/16/19,
  • faro proste,
  • faro kątowe 90 stopni,

Poza tym w ofercie dostępne są również reduktory, filtry, gazy, parowniki, czujniki ciśnienia, listwy wtryskowe, filtry fazy ciekłej oraz gniazdo czujnika Bosch. Uzupełnieniem szerokiej oferty Tomgas są takie produkty jak: Kme NEVO kwadratowa, Kme Diego G3 LS, Kme Bingo S4 S6 oraz lubryfikator Valve.

Najlepszy dystrybutor podzespołów do samochodowych instalacji LPG

To, co wyróżnia firmę Tomgas spośród konkurencji to nie tylko bogaty wybór asortymentu od najlepszych producentów, ale także konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo oraz profesjonalizm. Pracownicy firmy do każdego klienta podchodzą indywidualnie i chętnie służą radą. Dlatego, jeśli szukasz najlepszych części lub potrzebne Ci są podzespoły do samochodowych instalacji LPG, koniecznie skontaktuj się ze specjalistami z firmy Tomgas. W bogatej ofercie znajdziesz artykuły metalowe, centralki i przełączniki, filtry fazy ciekłej i lotnej, komplety naprawcze, mapsensory, przewody gumowe, przewody zasilające, reduktory, wielozawory, wtryskiwacze, zawory tankowania, zbiorniki oraz inne produkty wysokiej jakości.

Opracowanie:
Warszawa, Mechaników 9
tel. 791 561 959
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz