Materiał Partnera

Taxi Express. Z troską o klienta.

Taxi Express. Z troską o klienta.

Szykuje się duże wesele i będzie potrzebny transport dla gości? A może wybierasz się na wakacje z grupą znajomych i chcecie razem pojechać na lotnisko? A może się przeprowadzasz i potrzebna ci taksówka bagażowa? Korzystałeś z wielu korporacji taksówkarskich, ale do tej pory żadna nie spełniła twoich oczekiwań? To zapewne nie trafiłeś na Taxi Express z Bydgoszczy.

Coś o korporacji na początek

Przedsiębiorstwo Express Taxi powstało w 1991 roku w Bydgoszczy. Organizuje przewozy miejskie taksówką. Dzięki swojemu profesjonalizmowi, świetnej organizacji, doświadczonym kierowcom i rzetelnym dyspozytorom od kilku lat jest najlepszą korporacją taksówkarską w mieście. Jest zwycięzcą plebiscytu na najlepszą korporację lub zrzeszenie taksówkarskie zorganizowanego przez Express Bydgoski. Firma została także wyróżniona w plebiscycie Orły Transportu 2018. To prężnie rozwijająca się firma, dbająca o swoich klientów – przede wszystkim o ich komfort i bezpieczeństwo.

Oferta firmy

Firma działa 24h przez siedem dni w tygodniu. Taxi Express ma szeroki wachlarz usług. Przede wszystkim świadczy przewozy pasażerskie. Możesz zamówić taksówkę z wyprzedzeniem.  Jeśli np. organizujesz jakąś większą imprezę okolicznościową albo wybierasz się w podróż z liczną grupą znajomych, możesz zamówić mikrobus, van albo taksówkę wieloosobową. Wszyscy zostaną odwiezieni do domów czy na lotnisko. Organizujesz wieczór kawalerski albo panieński, śmiało możesz skorzystać z oferty wynajmu taxi limuzyna. Na pewno zrobisz wrażenie na znajomych. Gdy konieczna jest nagła wizyta z maluchem u lekarza, zamów taksówkę wraz z fotelikiem dziecięcym – korporacja dba o bezpieczeństwo wszystkich swoich pasażerów, w szczególności tych najmłodszych. A gdy już jesteśmy przy dzieciach, to możesz zlecić firmie odwożenie i przywożenie dzieci ze szkół, przedszkoli czy zajęć dodatkowych. Express Taxi obsługuje także firmy i instytucje w zakresie przewozu przesyłek i poczty oraz świadczy…zakupy na telefon. Jeśli zepsuje ci się samochód, czy rozładuje akumulator, kierowcy służą pomocą przy holowaniu pojazdu i podładowaniu akumulatora.

Jeśli chodzi o płatności to można dokonać ich w sposób tradycyjny, płacąc gotówką, ale też można zapłacić kartą płatniczą i telefonem poprzez aplikację mobilną. Firma posiada swoją stronę internetową, na której znajdziesz wszystkie potrzebne informacje: adres firmy, cennik  i zakres usług oraz numery telefonów. Przedsiębiorstwo posiada bezpłatną infolinię, poprzez którą można zamówić taksówkę, ale też zgłosić swoje uwagi.

Opracowanie:
Bydgoszcz, Przemysłowa 34
tel. 52 344 40 00
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz