Materiał Partnera

Tarda zaopatrzy twoje biuro we wszystko, co potrzebne

Tarda zaopatrzy twoje biuro we wszystko, co potrzebne

Biuro to nie tylko komputery i dobrze zorganizowane dokumenty. To znacznie więcej i firma Tarda doskonale o tym wie. Prowadzona przez nią sprzedaż hurtowa odznacza się atrakcyjnymi cenami i wysoką jakością oferowanych produktów. A co więcej, pozwala zaopatrzyć biuro we wszystko – od urządzeń i oprawy dokumentów do zaplecza kuchennego – w jednym miejscu.

Podstawowe wyposażenie

W ofercie sprzedaży firmy Tarda znajduje się wyposażenie biura w postaci krzeseł i foteli – od obrotowych do konferencyjnych – oraz mebli biurowych w postaci biurek i regałów, ale też mat podłogowych. Dostępne są także szafy metalowe oraz szafki na klucze dostępne w kilku rozmiarach. Ofertę uzupełniają zegary ścienne i różnego rodzaju lampy biurowe.

Organizacja dokumentów

Dobra organizacja dokumentów usprawnia pracę biura. Tarda ma tego pełną świadomość i swoim klientom może zaproponować liczne rozwiązania w tej sprawie. W sprzedaży znajdują się podstawowe materiały papiernicze, takie jak segregatory oraz przeznaczone do nich przekładki w wersji kartonowej i plastikowej, teczki, skoroszyty, a także kartoteki harmonijkowe oraz wiele więcej.

Te artykuły to jednak nie wszystko z zakresu organizacji. Tarda posiada w swym katalogu produkty systemu oprawy Easy Cover oraz akcesoria konieczne do bindowania. Oferuje także niszczarki i gilotyny.Sprzęt elektroniczny

Wśród oferty dotyczącej urządzeń biurowych, niszczarki nie są jedynymi produktami. Oprócz nich klienci znajdą również drukarki, telefony bezprzewodowe, wentylatory i oczyszczacze powietrza. Z mniejszych i mniej zaawansowanych technologicznie artykułów w ofercie wymienić można kalkulatory oraz konieczne do ich funkcjonowania baterie – wszystko znajdziemy w jednym miejscu.

Reklama i informacja

Tarda posiada bogatą ofertę produktów związanych z prezentacją wizualną. Znajdują się w niej urządzenia, takie jak projektory multimedialne, ekrany projekcyjne oraz tablice interaktywne. Znajdziemy w niej też ramki informacyjne i zatrzaskowe, flipcharty, tablice korkowe, szklane gablotki oraz identyfikatory. Słowem wszystko, co potrzebne nam jest, aby dobrze i profesjonalnie zaprezentować działalność biura.

Zaplecze spożywcze i sanitarne

Funkcjonowanie biura obejmuje też sektory takie jak dostępność produktów spożywczych oraz środków czystości. Tarda szczyci się tym, że jako hurtownia artykułów biurowych, może zaproponować swoim klientom również i te produkty.

Oprócz specjalistycznych środków przeznaczonych do urządzeń, jak pianki do tablic, oferuje także mleczka do czyszczenia, płyny do szyb, artykuły BHP i wiele innych.

Z zakresu żywności klienci mogą wybierać spośród słodkich i słonych przekąsek, kaw, herbat oraz dodatków do nich, a także innych napoi.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz