Materiał Partnera

Tani sprzęt elektroniczny – poznaj ofertę sklepu SHOPLET.pl

Tani sprzęt elektroniczny – poznaj ofertę sklepu SHOPLET.pl

Coraz więcej osób zamiast zakupu nowych sprzętów elektronicznych decyduje się na wybór produktów z szerokiej oferty sklepów komputerowych z urządzeniami używanymi. W najlepszych punktach można zaopatrzyć się nie tylko w monitory, laptopy, jednostki centrale, czy napędy SSD, ale również w sprzęt korporacyjny. Tak szeroką ofertę handlową przedstawia firma Universal Mariusza Calińskiego z jego sklepem internetowym SHOPLET.pl.

Bogata oferta sklepu

Nie każdy sklep ze sprzętami elektronicznymi oferuje tak bogatą ofertę, jak SHOPLET.pl. Można tam zakupić używane monitory, klawiatury, laptopy, jednostki centralne, komputery dla graczy, skanery, drukarki, karty muzyczne, karty graficzne, oprogramowanie, głośniki, obudowy i zasilacze, a także akcesoria PC. Warto zwrócić również uwagę na popularnie zakupywane przez wiele klientów napędy SSD. Sklep SHOPLET.pl wyspecjalizował się bowiem również w modernizacjach notebooków.

Sprzęt od najlepszych producentów

W sklepie SHOPLET.pl można znaleźć tylko sprzęt od najlepszych światowych producentów takich jak między innymi HP, Lenovo, IMB, Fujitsu, Dell czy Nivida. Urządzenia i dane ich komponenty są zakupywane często również do szkół, biur korporacyjnych, a także instytucji publicznych – niskie ceny przyciągają naprawdę dużą liczbę osób. Warto wspomnieć również o wielu klientach, którzy zgłaszają się również ze swoimi sprzętami w celu ich odsprzedania.

Niskie ceny i wysoka jakość

Wiele sklepów oferujących podzespoły używane do sprzętów elektronicznych, a także całe urządzenia z rynku wtórnego, nie dba o ich jakość. Polityka firmy Mariusza Calińskiego jest jednak znacznie odmienna. Oferowane produkty używane zawsze są dokładnie sprawdzane pod kątem sprawności technicznej i dopuszczane do sprzedaży tylko, jeśli spełnią najwyższe normy użytkowe podane przez producentów. Dzięki temu sklep SHOPLET.pl jest polecany przez wielu klientów indywidualnych, a także biznesowych, którzy wielokrotnie składają również zamówienia hurtowe. Tak duże zainteresowanie wiąże się również z bardzo niskimi cenami.

Sprzedaż internetowa

Nowoczesność rynku elektronicznego opiera się o e-commerce. To dlatego firma Universal uruchomiła sprawnie funkcjonujący sklep internetowy SHOPLET.pl – strona sieciowa jest bardzo intuicyjna i przejrzysta (każdy produkt jest dokładnie opisany). Jego zaletą są bardzo szybkie wysyłki kurierskie, na co pozwala odpowiedni system logistyczno-zarządczy wykorzystywany w firmie. Warto również zwrócić uwagę na promocje – wielokrotnie przesyłka kosztuje klientów zaledwie symboliczną złotówkę!

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz