Materiał Partnera

Szukasz wygodnego transportu w Polsce lub za granicę w konkretnym terminie

Szukasz wygodnego transportu w Polsce lub za granicę w konkretnym terminie

Przewóz osób jest to usługa transportowa polegająca na zorganizowanym i celowym przewozie grupy osób. Pasażerowie są przewożeni z miejsca odbioru do punku docelowego z wykorzystaniem wynajętych środków transportu osobowego takich jak: autokary, autobusy i busy przeznaczone do przewozu osób. Usługa ta skierowana jest przede wszystkim do instytucji edukacyjnych i organizacji eventowych, organizatorów konferencji, pielgrzymek, ślubów i imprez firmowych. Może to być też transport międzynarodowy.

Co obiecują firmy oferujące przewóz osób?

Takie firmy jak Krix Bus Krzysztof Wyszyński Wynajem Autobusów proponują usługi w postaci transportu osób, przewozu osób oraz wynajmu busów i autokarów dla firm i osób indywidualnych na terenie kraju i całej Europy. Posiadają różnego typu autokary. Każdy autokar posiada licencję na wyjazdy zagraniczne. Komfort jazdy zapewnia luksusowe wyposażenie: klimatyzacja, monitory, video, barek – napoje zimne i gorące, toaleta. Do najczęściej wybieranych usług należą:

  •  wycieczki autokarowe,
  •  autokar na wycieczki szkolne,
  •  autokar na pielgrzymki,
  •   autobus na wesele,
  •  autokar na wesele,
  •  autokar na kolonie,
  •  przewozy zagraniczne,
  •  busy dla biura podróży i in.

Przewóz grupy ludzi wynajętym do tego celu środkiem transportu w wielu przypadkach jest jedyną dostępną opcją. Największymi zaletami takiej podróży są szybkość, komfort i pełna kontrola organizatora nad przebiegiem trasy. Wadą mogą być stosunkowo wysokie koszty, które w wypadku zorganizowanego przewozu osób są nie do uniknięcia.

Dlaczego transport autokarowy jest nadal tak popularny?

Zagraniczne objazdowe wycieczki autokarowe cieszą się wciąż ogromną popularnością,

z powodu niższej w stosunku do imprez samolotowych ceny. Każdy turysta, uzależnia środek transportu przede wszystkim od dostępności i szybkości. Jak wiadomo najbardziej dostępny jest transport od drzwi do drzwi. Taką funkcję spełnia transport autokarowy, który posiada najbardziej rozbudowaną w Europie siatkę autostrad, z tego względu jest chętnie wykorzystywany przez turystów. Przeciętna osoba, która kupuje wycieczkę w dowolnym biurze podróży otrzymuje możliwość dotarcia ze swojego miasta do najbardziej urokliwych i malowniczych miejsc we Włoszech, Francji czy Chorwacji. Wsiadając jednego dnia do autokaru w Łodzi, na drugi dzień spacerujemy już po placu św. Marka w Wenecji. Unika się też strajków na lotniskach, tak niestety częstych w ostatnich latach.

Opracowanie:
Augustów, Rajgrodzka 79
tel. 502 349 557
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz