Materiał Partnera

Szukasz pracy na statku? Odwiedź agencję Hartmann Crew Consultants

Szukasz pracy na statku? Odwiedź agencję Hartmann Crew Consultants

Morze od najdawniejszych czasów przyciąga ludzi do siebie. Niektórym wystarczy siedzenie na brzegu, inni chcieliby przeżyć przygodę, jaką jest życie na statku. Jeśli należysz do tej drugiej grupy, mamy dobrą wiadomość. Agencja morska Hartmann Crew Consultants zajmuje się rekrutacją załogi morskiej dla armatorów. Zobacz, dlaczego warto skorzystać z ich usług.

Praca na morzu

Zawód marynarza nie jest dla każdego, trzyma mieć ogromną wytrzymałość zarówno psychiczną, jak i fizyczną. Jeśli jednak czujesz, że chciałbyś spróbować warto skorzystać z pomocy profesjonalnej agencji okrętowej, takiej jak Hartmann Crew Consultants, która pomoże Ci znaleźć odpowiednie dla Ciebie stanowisko oraz wypełnić wszystkie formalności.

Nie musisz być zawodowym marynarzem, aby dołączyć do załogi statku i znaleźć wymarzoną pracę. Wystarczy złożyć aplikację, skompletować niezbędne dokumenty i odbyć kursy. Z pomocą agencji morskiej proces ten jest dużo łatwiejszy.

Agencja morska z doświadczeniem

Hartmann Crew Consultants to agencja morska, mająca swoje biura  w Gdyni oraz Szczecinie. Firma działa pod tą nazwą od 2011 roku, a powstała jako wspólne przedsięwzięcie dwóch istniejących wcześniej spółek: Teamwork i  Hartmann Offshore Crewing. Wieloletnie doświadczenie w zakresie rekrutowania oraz szkolenia pracowników w celu przygotowania ich do pracy na statkach grupy Hartmann oraz fakt, że jest to jedyny przedstawiciel Grupy Hartmann w Polsce, sprawia, że firma ta pochwalić się może najwyższa jakością i profesjonalizmem oferowanych usług.

Czym zajmują się agenci okrętowi?

Agencja morska współpracuje z armatorami poszukującymi marynarzy na swoje statki. W ramach swoich usług zajmuje się:

 • rekrutacją załogi,
 • indywidualną oceną marynarzy,
 • doradztwem zawodowym,
 • organizacją szkoleń,
 • a także dokonuje regularnej oceny rynku.

Osoby, które chciałyby dołączyć do załogi marynarskiej, mogą znaleźć oferty pracy zarówno w siedzibie firmy, jak i na jej stronie internetowej. Agenci okrętowi pomagają w wypełnieniu dokumentów, szkolą i doradzają, organizują testy kompetencyjne i rozmowy kwalifikacyjne. Dzięki temu możesz mieć pewność, że znajdziesz pasująca do siebie posadę.

Na jakie statki rekrutuje Hartmann Crew Consultants?

Agencja morska zajmuje się rekrutacją na nowoczesne, bezpieczne i dobrze wyposażone statki. Średnia wieku statków nie przekracza pięciu lat, a sprzęt najnowszej technologii umożliwia naukę na najwyższym poziomie. Poszukując pracy na morzu, masz możliwość odbyć kontrakt na którymś z ponad 180 statków. W skład floty wchodzą:

 • masowce,
 • offshore,
 • produktowce,
 • gazowce,
 • tankowce,
 • kontenerowce.

Wybierając usługi tej agencji, masz pewność, że bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich jest na pierwszym miejscu. Korzystasz ze specjalnego pakietu medycznego, a także masz możliwość stałego kontaktu z biurem. Poszukując pracy na morzu, warto skorzystać z usług agencji, zwłaszcza jeśli będzie to Twój pierwszy kontrakt.

Opracowanie:
Gdynia, Polska 13 A, pok 423, IVp.
tel. 58 731 20 50
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz