Materiał Partnera

Szukasz pracownika na sezon letni – skorzystaj z usług agencji pracy tymczasowej

Szukasz pracownika na sezon letni – skorzystaj z usług agencji pracy tymczasowej

Agencja pracy tymczasowej to firma albo mówiąc inaczej - przedsiębiorstwo, której główna działalność związana jest z rekrutacją. Pośrednictwo pracy to nadrzędny cel działania agencji pracy. Pośrednik pracy dokonuje selekcji i doboru osób w procesie rekrutacji. Wybiera osoby o określonych umiejętnościach i kwalifikacjach ustalonych przez klienta agencji, czyli firmę zlecającą poszukiwania pracownika. Aktualnie agencja pracy tymczasowej może skierować pracownika tymczasowego do pracy na rzecz jednego pracodawcy na okres nie dłuższy niż osiemnaście miesięcy, w okresie czasu obejmującym trzydzieści sześć kolejnych miesięcy.

Jakie korzyści niesie korzystanie z usług agencji pracy tymczasowej?

Do niedawna działały firmy oferujące tak zwaną prace „na czarno”. Zatrudniani pozbawieni byli ubezpieczenia i proceder nosił znamiona przestępstwa. Oczywiście korzyści z tego tytułu były duże, ponieważ nie odprowadzało się za takich pracowników podatku. Na szczęście ten kryminalny proceder odchodzi w zapomnienie, bo obecny rynek pracy oferuje godną pracę na godnych warunkach. Pracownicy są ubezpieczeni i podpisują umowy o pracę. Agencje pracy tymczasowej maja tu swój duży wkład. Firmy takie jak Works4you Sp. z o.o., zapewniają pracę tymczasową, współpracując z wieloma firmami. Takie agencje powstają w oparciu o wieloletnie doświadczenie ekspertów w obszarze działalności agencji zatrudnienia. Jeżeli właścicielowi jakiejś firmy zależy na stałym podnoszeniu konkurencyjności poprzez zatrudnianie najlepszych specjalistów, redukcji kosztów zatrudnienia i oszczędności czasu – powinien skorzystać z usług agencji pracy tymczasowej. Swoim klientom oferują:

  • szeroki wachlarz usług doradztwa personalnego,

  • pracowników nie tylko z Polski, ale również z Europy Wschodniej, dostosowując się tym samym  do aktualnych tendencji rynkowych.

Działalność agencji pracy,  to indywidualne podejście do klienta. Każdy projekt traktują w sposób spersonalizowany, dbając o realizację wyzwań stawianych nam przez zainteresowane firmy. W swoich relacjach z nimi i pracownikiem postępują zgodnie z  Kodeksem Postępowania, dbając o profesjonalne, ale także partnerskie relacje. Ich celem jest świadczenie wysokiej jakości usług, opartych na obowiązujących przepisach prawa. Jeśli więc mała firma budowlana potrzebuje fachowców budowlanych w sezonie letnim, kiedy pracy jest najwięcej, powinna zwrócić się właśnie do agencji pracy tymczasowej. Zwykle takie agencje ogłaszają się w internecie i łatwo zdobyć o nich niezbędne informacje. Kiedy już kontakt zostanie nawiązany, pracownicy agencji pomogą właścicielowi firmy znaleźć ludzi, których kwalifikacje spełnią jego oczekiwania.

Opracowanie:
Suwałki, Utrata 4c lok. 116
tel. 728 493 551
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz