Materiał Partnera

Szkolenia rachunkowe i biznesowe

Szkolenia rachunkowe i biznesowe

Coraz więcej zarządów/właścicieli podmiotów gospodarczych zauważa jak ważną kwestią prowadzenia działalności jest rachunkowość i prawidłowość ewidencjonowania podatków, środków trwałych, wyposażenia, czy dóbr niematerialnych i prawnych. Nie każdy przedsiębiorca decyduje się na korzystanie z usług biur rachunkowych oraz biegłych rewidentów. Wielu z nich wysyła za to swoich pracowników na biznesowe szkolenia przeprowadzane przez m.in. ośrodek szkoleniowy ESAL.

Szkolenia pod okiem praktyków, teoretyków i analityków biznesowych

Szkolenia związane z rachunkowością, finansami i z szeroko pojętym biznesem są przeprowadzane przez firmę Esal Business Promotion Office zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i tych wysyłanych przez swoich pracodawców. W kursach uczestniczą również studenci, czy praktycy księgowości i rachunkowości. Ośrodek szkoleniowy Esal przyjął bowiem za politykę swojej działalności, kierowanie wiedzy dla szerokiego spektrum odbiorców, a wykłady, kursy, szkolenia, ćwiczenia, czy konferencje są przeprowadzane przez ekspertów o wieloletniej praktyce, bogatej wiedzy teoretycznej, a także przez tych uznawanych za bardzo dobrych krajowych analityków.

Rodzaje oferowanych szkoleń

Grupa Esal organizuje przede wszystkim szkolenia rachunkowe, biznesowe oraz te dotyczące kursów podatków dochodowych, czy konferencji wyjazdowych. Wiele kursów dotyczy również tematyki bilansowego zamknięcia roku obrotowego, inwentaryzacji, prawa pracy, płac, rozliczania się z ZUS i US, czy też tych dotyczących zasiłków, umów cywilnoprawnych oraz Międzynarodowych Standardów Rachunkowości. Przykładowymi tematami są: Podróże służbowe krajowe i zagraniczne - zasady rozliczania oraz zmiany w rozliczeniu samochodu w działalności gospodarczej; Ceny transferowe oraz dokumentacja cen transferowych w 2018 roku; Podatek VAT w obrocie międzynarodowym i wewnątrzwspólnotowym, transakcje łańcuchowe oraz wewnątrzwspólnotowe transakcje trójstronne; Koszty uzyskania przychodu (KUP); Podatek odroczony.

Wykorzystanie nowoczesnych technik przyswajania wiedzy

Innowacyjność szkoleń oferowanych przez firmę Esal opiera się o wykorzystywanie nowoczesnej technologii, pracy zespołowej w grupach, czy analizowaniu różnych kazusów. W programach konferencji i szkoleń przewidywane są również dyskusje z biegłymi rewidentami, czy też doktorami nauk ekonomicznych. Warto wspomnieć również o tym, iż różnego rodzaju szkolenia są przeprowadzane we wielu miastach. Między innymi w Katowicach, Karpaczu, czy Wrocławiu. Zapisać można się na nie poprzez formularz zamieszczony na stornie internetowej ośrodka szkoleniowego Esal.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz