Materiał Partnera

Szkolenia na urządzenia dozorowe, podesty ruchome i maszyny budowlane

Szkolenia na urządzenia dozorowe, podesty ruchome i maszyny budowlane

Nowoczesne budownictwo, procesy transportowo-logistyczne, czy też działania w dużych ośrodkach przemysłowych, są uzależnione znacznie od wykorzystywania urządzeń dozorowych, podestów ruchomych, a także maszyn budowlanych. Według rozporządzeń ministerialnych, bardzo ważne jest to, aby pracownicy obsługujący tego typu sprzęty, posiadali odpowiednie uprawniania. Zdobyć je można w nielicznych ośrodkach szkoleniowych w Polsce. Jednym z najbardziej znanych jest Budus S.C. z Łodzi.

Szeroki zakres usług

Firma Budus S.C. z Łodzi wyróżnia się na rynku szkoleniowym, przede wszystkim bardzo szerokim zakresem kursów, które dotyczą obsługi urządzeń dozorowych, podestów ruchomych, czy też maszyn budowlanych. Warto przy tym wiedzieć, że ośrodek współpracuje zarówno z kursantami indywidualnymi, jak i z firmami, które wysyłają na szkolenia swoich pracowników. Mają oni możliwość zdobycia unikalnych uprawnień operatorskich na takie maszyny jak np.: dźwigi budowlane, suwnice, żurawie przeładunkowe, samojezdne i samochodowe, wózki widłowe, podesty ruchome, koparki, koparki jednonaczyniowe, koparkoładowarki, równiarki, walce drogowe, zagęszczarki, frezarki, czy też pompy do betonu.

Elastyczne harmonogramy kursów

Oprócz bardzo szerokiej oferty szkoleniowej, firma Budus S.C., wyróżnia się także wysokim standardem edukacyjnym, który składa się na zajęcia teoretyczne, a także praktyczne, realizowane pod okiem instruktorów o wieloletnim doświadczeniu. Istotne jest przy tym to, iż zajęcia mogą odbywać się zarówno w godzinach przedpołudniowych, popołudniowych, jak i w weekendy. Z ostatniej opcji bardzo często korzystają właściciele firm, którzy wysyłają na szkolenia całe grupy swoich pracowników. Na specjalne życzenie, specjaliści szkoleniowi Budus, będą w stanie przeprowadzić różnego rodzaju kursy i pokazy, nie tylko na terenie swojego ośrodka, ale także w zakładach klientów biznesowych.

Szkolenia na różnego typu maszynach

Renomowany ośrodek szkolenia operatorów Budus, swoją wysoką pozycję w branży, uzyskał także dzięki swojej innowacyjności. Kursy przeprowadzane są na nowoczesnych maszynach, ale także na tych starszych tak, aby osoba uzyskująca tytuł zawodowy, mogła wyróżnić się profesjonalnym i kompleksowym wyspecjalizowaniem, pozwalającym na pracę w różnych środowiskach pracowniczych. Części praktyczne nauczania, przeprowadzane są w świetnie wyposażonej hali, co pozwala na odbywanie się kursów, także przy niesprzyjających warunkach pogodowych. Ze szczegółami oferty i działalności przedsiębiorstwa Budus, warto zapoznać się na jego nowoczesnej stronie internetowej!

Opracowanie:
Łódź, al. Piłsudskiego 141
tel. 42 649 20 01
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz