Materiał Partnera

Szkolenia GeekON – sposób na zdobycie przydatnych umiejętności

Szkolenia GeekON – sposób na zdobycie przydatnych umiejętności

Branża IT jest podstawą funkcjonowania wielu innych sektorów pracy. Obecna jest zarówno w usługach, pracy kreatywnej, jak i w przemyśle i produkcji. Mamy z nią do czynienia na każdym kroku w bardziej lub mniej zaawansowanej formie. Sprawność w posługiwaniu się jej narzędziami nie tylko zwiększy naszą efektywność, ale również ułatwi nam codzienne życie. Jak jednak wkroczyć w świat kodów i programów? Odpowiedzią sa szkolenia organizowane przez GeekON.

Oferta kursów

Firma GeekON prowadzona jest przez programistę backend i baz danych, a jednocześnie pasjonata nowoczesnych technologii, Krystiana Brożka. Prowadzone przez niego szkolenia IT mają na celu nauczyć praktycznego wykorzystania dostępnych narzędzi.

W ofercie znajdują się kursy na różnych poziomach za zakresu obsługi MS Excel, programowania baz danych, analizy danych oraz VBA. Wszystkie otwarte są zarówno dla zorganizowanych grup, jak i dla pojedynczych kursantów. Trenerzy podchodzą do uczestników indywidualnie, na każdym kroku służąc pomocą i wsparciem.

MS Excel – w domu i pracy

Program MS Excel jest podstawowym narzędzie w tworzeniu różnego rodzaju zestawień, list, podsumowań oraz raportów. Kryje w sobie jednak więcej niż tylko proste funkcje liczenia sumy czy sortowania. Pozwala przetwarzać zbiory danych, analizować je i generować wykresy. Jest niezbędny do sprawnego funkcjonowania każdego biura – optymalizuje codzienną pracę i usprawnia ją. Ze względu na swoje liczne funkcje z zakresu operacji kalkulacyjnych program ten będzie również przydatny w prowadzeniu domowych rachunków. Dlatego też warto dobrze go poznać i z niego korzystać.

Szkolenia z MS Excel nastawione są na naukę konkretnych, przydatnych umiejętności, a to liczy się najbardziej. Nauka na własną rękę lub poznanie teorii mogą być w tym przypadku mało przydatne. Najlepiej jest nauczyć się obsługiwać narzędzie, pracując nim.

Program pozwala też na programowanie, a jak to wygląda, możemy dowiedzieć się podczas kursu VBA w Excelu.

Bazy danych – podstawa IT

Bazy danych mają szczególnie ważne znaczenie w branży IT. Każda operacja związana jest tu z przetwarzaniem danych i ich przechowywaniem. Zatem pierwszym etapem rozwoju dla programisty będzie programowanie baz danych. Bazy relacyjne stanowią fundament działania portali takich jak Facebook czy Twitter. Wykorzystywane są również w innych sektorach, takich jak rachunkowość, transport i logistyka, a także wielu innych.

Kurs z języka SQL pozwoli poznać i przyswoić wszystkie kwestie związane z tworzeniem baz danych. Obejmuje on budowanie zapytań w języku SQL, modyfikowanie danych, projektowanie baz danych, tworzenie widoków i procedur składowanych oraz optymalizację zapytań. Te umiejętności dadzą nam podstawy do rozpoczęcia przygody ze światem IT.

Opracowanie:
Wrocław, pl. Solny 15
tel. 533 331 954
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz