Materiał Partnera

Szkolenia BHP, czyli jakie szkolenia?

Szkolenia BHP, czyli jakie szkolenia?

Każdy przedsiębiorca, który zatrudnia choćby jednego pracownika powinien przeprowadzić dla niego szkolenia z przepisów BHP. Jest to szereg przepisów i zbiór wiedzy, jaka jest mu potrzebna, aby mógł wykonywać swoją pracę w sposób efektywny i bezpieczny. Przepisy BHP podpowiadają również, jakie kroki należy podjąć, gdy zdarzy się wypadek w pracy. Szkolenia BHP to hasło dość ogólne, jakie szkolenia potrzebne są do prawidłowego funkcjonowania mojej firmy?

Firmy oferujące kompleksowe szkolenia z zakresu przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych jak Ośrodek szkoleń BHP i PPOŻ posiadają rozbudowaną ofertę, która odpowie na potrzeby firmy z każdej branży. Nasi pracownicy pomogą sporządzić dokumentację powypadkową, przygotować przepisy wewnętrzne w zakresie BHP, dokumentację na potrzeby Państwowej Inspekcji Pracy i Powiatowej Inspekcji Sanitarnej.Szkolenia dla pracowników i pracodawcy

Decydując się na usługi firmy szkoleniowej, warto wybrać taką, która przygotuje całokształt dokumentacji wewnętrznej, przepisów indywidualnych dla firmy, przygotuje procedury i opis stanowiska pracy dla każdego pracownika, przeszkoli ich oraz zapewni pomoc w przypadku konieczności oceny ryzyka zawodowego czy sporządzenia rejestru czynników szkodliwych. Korzystając z naszej oferty mogą Państwo zamówić dla swojej firmy:

  • szkolenia wstępne BHP,
  • szkolenia ogólne BHP,
  • szkolenia okresowe BHP dla pracowników,
  • szkolenia okresowe BHP dla osób kierujących pracownikami,
  • przygotowanie instrukcji BHP.

Szkolenia przeprowadzane są przez osoby spełniające wymogi stawiane instruktorom BHP, więc mają Państwo pewność, że oferowane wam szkolenia są wysokiej jakości. Szkolenia okresowe zachowują ważność przez 6 (pracownicy administracyjno-biurowi), 5 (pracownicy na stanowiskach inżynieryjno-technicznych) lub od 1 do 3 lat (pracownicy na stanowiskach robotniczych).

Szkolenia do zadań specjalnych

Należy pamiętać, że bezpieczeństwo w pracy to nie tylko przepisy dotyczące określonej temperatury panującej w otoczeniu, określonego ustawienia biurka, zabezpieczenia przed kontaktem ze szkodliwymi substancjami czy przestrzeganie wyznaczonego czasu pracy. To także kompleksowa obsługa firm z zakresu przepisów przeciwpożarowych. To opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego i planów ewakuacji obiektów, w których znajduje się firma. To też pomoc w realizacji nakazów i decyzji wydanych przez Państwową Inspekcję Pracy czy Straż Pożarną. W naszej ofercie znajdą Państwo również usługę opracowania instrukcji bhp dla poszczególnych stanowisk pracy, prowadzenia akt osobowych pracowników czy prowadzenie księgowości Stowarzyszeń. Szkolimy również pracodawców. Szkolenia prowadzone są w formie instruktażu, seminarium, wykładu a pracodawca może dodatkowo skorzystać ze szkolenia on-line, co pozwoli zaoszczędzić czas! Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje stosowne zaświadczenie.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz