Artykuł sponsorowany

Szkło laboratoryjne – Chemia-Łódź S.A.

Szkło laboratoryjne – Chemia-Łódź S.A.

Laboratorium naukowe nie może się obejść bez odpowiednich naczyń oraz narzędzi. W innym wypadku mogłoby być bardzo niebezpiecznym miejscem, z mnóstwem groźnych substancji. Odpowiednie ich przechowywanie, mieszanie oraz badanie jest możliwe dzięki szkłom laboratoryjnym. Są to wszelkie naczynia oraz przyrządy, stosowane w świecie nauki. Jeśli szukasz wysokiej jakości szkła do laboratorium, to sprawdź ofertę Chemia-Łódź S.A.

Wieloletnie doświadczenie

Firma Chemia-Łódź S.A. ma bardzo bogatą ofertę handlowę, oferując sprzedaż hurtową oraz detaliczną towarów dla branży chemicznej. Oprócz tego zajmuje się także usługami rozlewu, konfekcjonowania, a także transportu. Firma zatrudnia około 40 pracowników, którzy są odpowiednio wykształceni oraz posiadają bogate doświadczenie. Na bieżąco uzupełniają swoją wiedzę i służą pomocą.

Ważną grupą towarów w firmie są odczynniki chemiczne, w tym techniczne, czyste i czyste do analiz. Jak mówi jeden z pracowników:

Nasze towary sprowadzamy na zamówienie klienta. Każdy z nich ma odpowiednie atesty, a także karty charakterystyki. Wyróżniają się wysoką jakością, dzięki której każdy klient znajdzie produkt, dopasowany odpowiednio do oczekiwań, także pod względem użyteczności.

Oferta szkła laboratoryjnego

Warto wiedzieć, że aby naczynia laboratoryjne mogły spełniać swoje funkcje prawidłowo, muszą być wykonane z odpowiedniego materiału, który będzie wytrzymały w różnych warunkach. Tak właśnie jest w przypadku towarów oferowanych przez Chemia-Łódź S.A. Ich produkty mają wysoką wytrzymałość mechaniczną oraz charakteryzują się odpornością na zmiany temperatur i na różnego rodzaju czynniki chemiczne.

Wśród oferowanych gatunków szkła warto wymienić chociażby szło pyreksowe, czyli najpopularniejszy jego rodzaj. Jest ono bardzo wytrzymałe i sprawdza się w środowiskach laboratoryjnych. Produkty, jakie można znaleźć w ofercie to zlewki, krystalizatory, kolby, pipety a także szkiełka zegarowe, używane do chwilowego umieszczania substancji stałych i przeprowadzania drobnych reakcji chemicznych.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz