Materiał Partnera

Szeroko wyspecjalizowana firma z branży winiarskiej

Szeroko wyspecjalizowana firma z branży winiarskiej

Klimat Polski wbrew powszechnym opiniom jest idealny do zakładania winnic oraz do budowania bardzo zaawansowanych ośrodków przemysłowych związanych z produkcją wina. Przykładem jest polska marka StareBeczki.pl, która w we własnej winiarni produkuje wysokiej jakości alkohole takie jak wino Sabat. Ważnym punktem działalności tego przedsiębiorstwa jest również sprzedaż opakowań drewnianych – beczek na wino i destylaty.

Sprzedaż beczek nowych i używanych

Firma StareBeczki.pl jest znana między innymi z własnej winiarni, która produkuje wino Sabat. Doceniając jednak sztukę bednarską wytwarzania beczek – między innymi dębowych –na tego typu ekskluzywne alkohole, przedsiębiorstwo oferuje dzisiaj sprzedaż zarówno całkowicie nowych, jak i używanych wyrobów. Wiąże się to również z bardzo prężnie rozwijającą się branżą winiarską, która wykazuje w ostatnich latach olbrzymie zapotrzebowanie na dobrej jakości opakowania drewniane do wysokoprocentowych produktów płynnych. Firma StareBeczki.pl chcąc nasycić rynek zbytu, oferuje między innymi dębowe beczki o pojemności 30, 50 i 100 litrów pochodzące z własnej produkcji – drewno zawsze jest w odpowiednich procesach fumigacji dezynfekowane, co pozwala na jego wykorzystanie w branży alkoholowej. Osoby zainteresowane używanymi beczkami również powinny zgłosić się do tego podmiotu. Zapewnia on wysokiej jakościowo produkty klasy DELUX, A+, A, B, C – różnią się one najczęściej swoim wyeksploatowaniem. Popularne są również beczki klasy OLD, które mogą pełnić funkcje dekoracyjne dzięki swojej wiekowości (nawet przekraczającej 70 lat).

Dzierżawa krótkoterminowa beczek  

Bardzo ważną usługą firmy StareBeczki.pl jest również dzierżawa krótkoterminowa beczek, z której korzystają producenci win, restauracje, a także modne pijalnie oraz warzelnie. W ofercie przedsiębiorstwa pod wynajem znajdują się wysokie jakościowo beczki Barrique o pojemności dwustu dwudziestu pięciu litrów. Mogą być one wypożyczane na jeden dzień, tydzień, a nawet na znacznie dłuższe okresy – wtedy cena, podobnie jak przy hurtowej dzierżawie, ustalana jest indywidualnie z zamawiającym. Warto również zainteresować się wynajmem beczek dekoracyjnych – z tej opcji korzystają między innymi organizatorzy wesel staropolskich, hotele, pensjonaty i modne karczmy. Dowodem na niezwykłość wizualną beczek firmy StareBeczk.pl było uczestnictwo w festiwalu dobrego smaku „kocham Wino Fest”. Prawdziwi koneserzy tego trunku – czy to klienci indywidualni, czy biznesowi – powinni również zainteresować się drewnianymi piwniczkami na wino w systemie PwK. Ich projekt uwzględniającym pokrycie zadaszenia trawą, pozwala na osiągnięcie bardzo interesującego wyglądu. Często piwniczki takie stają się wizytówką różnych lokali restauracyjnych czy hotelowych.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz