Materiał Partnera

Szerokie usługi wulkanizacyjne – w poszukiwaniu dobrego wulkanizatora!

Szerokie usługi wulkanizacyjne – w poszukiwaniu dobrego wulkanizatora!

Każdy kierowca, czy to samochodu osobowego, czy też dostawczego, powinien odwiedzać zakład wulkanizacyjny, przynajmniej dwa razy w roku. Ważne z punktu prawa, jest bowiem wymienianie ogumienia zimowego na letnie, lub letniego na zimowe. W kwestiach technicznych, warto wiedzieć, że dobry wulkanizator, jest w stanie pomóc nam również we wielu innych sprawach – od naprawy kół, po pompowanie opon azotem!

Zwróć uwagę na zakres usług

Przy poszukiwaniu dobrego wulkanizatora, warto przede wszystkim zwracać uwagę na szeroki zakres jego usług. Powinien on zatem wykonywać: sezonowej wymiany opon, naprawy kół i felg, naprawy układów zawieszenia, wyważania kół, działania w zakresie geometrii kół, pompowanie opon azotem, regenerowanie kół/opon/felg. Ważne jest również pełne doradztwo techniczne, zwłaszcza w przypadku konieczności zakupu nowego kompletu ogumienia. Tutaj szczególnie warto zwrócić uwagę na oferty wulkanizatorów, którzy specjalizują się także w sprzedaży opon, zarówno oryginalnych, jak i także zamiennych.

Pamiętaj! Najlepszy wulkanizator, gwarantuje niezbędną pomoc serwisową zarówno dla właścicieli samochodów osobowych, jak i też dostawczych, ciężarowych, specjalistycznych i rolniczych.

Innowacyjność, szybkość działań i ceny

Przy podejmowaniu współpracy z wulkanizatorem, warto również zwrócić szczególną uwagę na innowacyjność zakładu. To bowiem nowoczesny sprzęt serwisowy, pozwala na szybkie przeprowadzanie działań naprawczych, a skrócony czas, wpłynie znacznie na obniżone koszty usług. Innowacyjność ważna jest także dla gwarantowania pełnego bezpieczeństwa pojazdów, które powinny być naprawiane według metodologii podanych przez producentów danych podzespołów, również ogumienia i kół!

Fachowa pomoc w innych dziedzinach motoryzacyjnych

Nie każdy wulkanizator, to również mechanik samochodowy zajmujący się innymi układami, niż zawieszenia, czy kół. Dzisiaj dwie te profesje, znacznie się od siebie odróżniają, co nie znaczy, że na rynku nie działają zakłady wulkanizacyjne, które gwarantują np. serwis i nabijanie klimatyzacji, sprzedaż i montaż akumulatorów, dobór odpowiednich olejów silnikowych, czy też profesjonalne prostowanie felg stalowych oraz aluminiowych.

Doświadczenie rynkowe ma znaczenie!

W branży motoryzacyjnej bardzo duże znaczenia ma doświadczenie danego zakładu naprawczego. To podmiotom, które działają na rynku nawet ponad 20 lat, najchętniej powierzają swoje auta ich właściciele. Olbrzymim zaufaniem i rzeszą stałych klientów, cechuje się miedzy innymi warsztat samochodowy MAX-GUM, który działa w Białogardzie. To jeden z najlepszych dystrybutorów opon i wulkanizatorów, w całym regionie! 

Opracowanie:
Białogard, Kołobrzeska 26a
tel. 94 311 85 33
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz