Artykuł sponsorowany

Szerokie usługi firmy audytorskiej

Szerokie usługi firmy audytorskiej

Jednym z działań, które usprawnia funkcjonowanie danego podmiotu gospodarczego, jest przeprowadzenie pełnego audytu finansowego. Tego typu usługi oferują wyspecjalizowane podmioty, które zatrudniają prawdziwych ekspertów z dziedziny badania sprawozdań finansowych, doradztwa podatkowego, księgowości, rachunkowości.. Renomowanym podmiotem audytorskim działającym na terenie Polski jest firma Audyt Partner założona przez Beatę Kucińską.

Szeroki zakres usług

Na usługi firmy Audyt Partner składają się badania i przeglądy sprawozdań finansowych, badania planów połączenia, podziału i przekształcenia, wyceny przedsiębiorstw, opracowywanie dokumentacji podatkowych pomiędzy podmiotami powiązanymi, wykonywanie ekspertyz lub opinii ekonomiczno-finansowych. Ponadto w ofercie znajdują się audyty podatkowe, doradztwo podatkowe, czy też szerokie usługi atestacyjne. Wiele podmiotów dla prawidłowości swoich działań zwraca się o pomoc do specjalistów Audyt Partner w celu weryfikowania przez nich prawidłowości wykorzystania środków unijnych.

Kompetencje biegłego rewidenta

Założycielka firmy Audyt Parter wiedząc, jak ważne są dla dzisiejszej gospodarki różnego rodzaju analizy oraz wdrażane nowoczesne procesy, swoją pracę opiera na kompetencjach biegłego rewidenta. Warto wspomnieć, że zawód ten wyróżnia się bardzo wysokim poziomem zaufania społecznego, a wykonuje go niewielu specjalistów w Polsce. Wiąże się to z bardzo wymagającymi kursami, trudnymi egzaminami, które oparte są między innymi o: Międzynarodowe Standardy Badania (MSB), Międzynarodowe Standardy Usług Przeglądu (MSUP), Międzynarodowe Standardy Kontroli Jakości 1 (MSKJ1) oraz o Międzynarodowe Standardy Usług Atestacyjnych Innych niż Badania i Przeglądy Historycznych Informacji Finansowych (MSUA). Dzięki temu klienci mogą cieszyć się pełną rzetelnością, bezstronnością oraz poufnością audytorów.

Wysoki poziom obsługi klientów

Firma audytorska Beaty Kucińskiej swoją przewagę konkurencyjną, a także wiarygodność buduje na fundamencie partnerstwa ze swoimi klientami. Każde zlecenie jest zawsze dokładnie analizowane, co pozwala na indywidualne przygotowanie warunków współpracy. Dzięki temu wiele firm uzyskuje wsparcie, które idealnie pasuje do środowiska biznesowego, w którym działa. Warto również wspomnieć o tym, że na wysoki poziom obsługi klienta składa się również terminowość, która firmie Audyt Partner pozwoliła nawiązać stałą współpracę z wieloma spółkami prawa handlowego, cywilnymi oraz osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą. Oferta firmy audytorskiej Beaty Kucińskiej jest skierowana do wszystkich klientów biznesowych, publicznych oraz indywidualnych, które wymagają pomocy przy organizowaniu/wdrażaniu procesów finansowo-zarządczych.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz