Materiał Partnera

Szeroki zakres usług taksówkarskich

Szeroki zakres usług taksówkarskich

Dzisiejsze usługi taksówkarskie świadczone przez najlepsze firmy są znacznie szersze niż te świadczone jeszcze kilka lat temu. Obecnie liczy się bowiem na rynku przewozowym innowacyjność, niskie ceny, a także pełen komfort klienta. Na niego składa się zaś spełnianie niestandardowych życzeń takich jak, dowóz zakupów do domu, czy też odprowadzanie pojazdów.

Zamówienia telefoniczne i poprzez aplikację

Niektóre korporacje taksówkarskie w dużych miastach, aby podwyższyć standardy obsługi klientów, są gotowe na przyjmowanie zamówień nie tylko telefonicznie, ale także przez specjalną i niesamowicie wygodną aplikację mobilną. Tak jest w przypadki gdańskiej firmy DAJAN TAXI, która wyróżnia się niskimi cenami, szerokim zakresem usług, a także licznymi rabatami dla stałych klientów. Po wykonanych usługach przewozowych taksówkarz na życzenie wystawia również fakturę – szczególnie jest to ważne dla osób, które muszą rozliczyć się ze swoim pracodawcą z wyjazdów służbowych.

Dobre taxi poznasz po obsłudze klientów instytucjonalnych

Dobre firmy taksówkarskie, które wyróżniają się swoimi standardami logistycznymi, czy tymi związanymi z bezpieczeństwem, oprócz doraźnych bądź też stałych usług przewozowych dla klientów indywidualnych, oferują również specjalną ofertę dla tych instytucjonalnych oraz biznesowych. W dużych miastach większe umowy z firmami taksówkarskimi są zawierane podczas różnych imprez sportowych, kulturalnych lub biznesowych, gdzie bardzo ważny jest transport tzw. VIP-ów. Takie rozwiązanie jest wykorzystywane również m.in. przy wizytach kontrahentów w miastach swoich partnerów.  W takich przypadkach przejazdy są opłacane z góry lub po wywiązaniu się z umowy, a osoba przewożona nie dokonuje żadnych płatności (przejazd bezgotówkowy).

Niestandardowe usługi

Do niestandardowych usług taksówkarskich, które świadczone są tylko przez najlepsze firmy, można zaliczyć takie działania jak: dowóz zakupów pod wskazany adres, a nawet ich przygotowanie według przesłanej/przekazanej listy; przewóz zwierząt lub paczek; stałe przewozy dzieci do szkół, czy emerytów do szpitali; holowanie pojazdów; odpalanie pojazdów (przy rozładowanym akumulatorze); a także odprowadzanie samochodów klientów pod ich dom. Coraz więcej osób prosi także o podstawienie taksówek w wersji bus, bądź combi. Większa ilość miejsca jest potrzebna przy przeprowadzkach, czy transportach osób na lotniska.

Cenna wskazówka: Jeśli jesteś mieszkańcem danego miasta – np. Gdańska – i często korzystasz z usług taksówkarskich, wybiera te firmy, które posiadają strony internetowe, na których zapoznasz się z obowiązującymi taryfami cenowymi za poszczególne rodzaje przejazdów! Pamiętaj, że poza granicami urbanistycznymi miast opłaty są wyższe.

Opracowanie:
Gdańsk, Siennicka 10a
tel. 58 196 28
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz