Materiał Partnera

Szafy na wymiar. Gdzie się sprawdzają?

Szafy na wymiar. Gdzie się sprawdzają?

Wśród najczęściej kupowanych szaf wyróżniamy szafy wolnostojące i szafy na wymiar. Podczas gdy pierwsze doskonale sprawdzają się w dużych, przestronnych wnętrzach, szafy na wymiar stanowią idealne rozwiązanie w małych mieszkaniach, niewielkich przedpokojach czy trudno ustawnych sypialniach. Dzięki nim możemy zaprojektować mebel idealnie odpowiadający naszym potrzebom. Co je wyróżnia i gdzie najlepiej się sprawdzą?

Szafy na wymiar charakteryzuje dowolność w projektowaniu zarówno ich wymiarów, jak i zewnętrznego wyglądu, dzięki czemu zarówno jeśli chodzi o ich gabaryty, jak i stylistykę, możemy dogotować je do niemal każdego wnętrza. Gdzie się sprawdzają?

Niewielkie przedpokoje                      

Szafa na garderobę jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego przedpokoju. Pozwala uporządkować wierzchnią garderobę oraz buty i wprowadzić ład oraz porządek w przestrzeni, z którą jako pierwszą mają do czynienia odwiedzający nas goście. Będzie idealnym sposobem zagospodarowania nietypowej wnęki. W takich miejscach bowiem standardowa szafa może się nie zmieścić lub swoimi rozmiarami zabrać zbyt dużo miejsca. Zamawiając szafę na wymiar do przedpokoju możemy by pewni, że wykorzystamy przestrzeń we wnęce od podłogi aż po sufit. Szeroki wybór szaf na wymiar, przygotowywanych pod indywidualne zamówienie, oferuje swoim klientom sklep meblowy Wiktor Meble. Wysoka jakość mebli oraz możliwość skorzystania z pomocy projektantów przy ich wyborze jest tym, co wyróżnia ten sklep spośród innych.

Sypialnie

Szafy na wymiar doskonale sprawdzą się także w sypialniach. Dzięki nim nie tylko będziemy mogli dostosować szafę do rozmiarów pomieszczenia, lecz również zaprojektować ją w taki sposób, aby dokładnie odpowiadała naszym potrzebom w zakresie przechowywania naszych rzeczy i abyśmy zmieścili w niej wszystkie ubrania i akcesoria. Wieszaki, półki, dodatkowe kosze oraz szuflady na drobniejsze akcesoria, takie jak apaszki, szaliki, torebki czy rękawiczki sprawią, że w sypialni zapanuje ład i porządek. Szafy na wymiar stwarzają także możliwość zaprojektowania ich w taki sposób, aby zostawić w nich przestrzeń, najczęściej na samej górze szafy, na sezonową garderobę lub rzeczy, po które sięgamy najrzadziej.

Kuchnie

Szafy na wymiar sprawdzą się również we wnętrzach małych lub mało ustawnych, na przykład nietypowo zaprojektowanych kuchniach. Dzięki nim dostosujemy rozmiar szaf i szafek do potrzeb konkretnego pomieszczenia oraz zgodnie z indywidualnymi preferencjami, takimi jak sposób ich otwierania, ilość półek czy rozmiar drzwiczek, a także głębokość szaf, co jest niezwykle ważnym parametrem w przypadku niewielkich pomieszczeń. Dzięki dużej dowolności w zakresie wyboru materiałów, kolorystki oraz stylu szaf, możemy być pewni, że szafy na wymiar dopasujemy do każdego wnętrza, zarówno tradycyjnego, jak i nowoczesnego.     

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz