Materiał Partnera

Systemy roletowo-żaluzjowe w ofercie firmy Vernal

Systemy roletowo-żaluzjowe w ofercie firmy Vernal

Odpowiednie natężenie światła zewnętrznego wpuszczanego do pomieszczeń czy zachowanie dyskrecji i tym samym pełnej swobody we własnym domu lub mieszkaniu możliwe jest dzięki zastosowaniu właściwych systemów roletowo-żaluzjowych. Poszczególne produkty zapewniają wiele możliwości regulacji, mają też spore znaczenie pod względem estetyki okien. Co konkretnie proponują w tym zakresie specjaliści z renomowanej firmy Vernal?

Różne typy rolet

Rolety są jednym z najpopularniejszych rozwiązań wybieranych jako osłona okien. Sporym zainteresowaniem cieszą się tzw. modele dzień/noc, które mają szeroki zakres regulacji. Nowoczesne rozwiązania w zakresie zaciemniania pomieszczenia to niewątpliwy atut tego typu rolet, które znajdują się w rozbudowanej ofercie firmy Vernal FHUP. Szeroki asortyment obejmuje także rolety fantazja, które charakteryzuje bogate wzornictwo i możliwość dopasowania ich do konkretnych wnętrz.

Producent i dystrybutor systemów roletowo-żaluzjowych, firma Vernal FHUP, dla swoich klientów przygotowała także szeroki wybór rolet dachowych. Montuje się je – jak sama nazwa wskazuje – w oknach dachowych, dzięki czemu ten specyficzny element stolarki również wyposażony jest w odpowiednią osłonę. Najpopularniejsze pozostają jednak w dalszym ciągu rolety wolnowiszące. Wiele ich modeli znaleźć można w asortymencie firmy Vernal FHUP, który obejmuje również inne systemy osłony okien – jakie konkretnie?

Nowoczesne osłony okienne

Producent systemów roletowo-żaluzjowych Vernal FHUP proponuje swoim klientom wiele interesujących rozwiązań w tym zakresie, do których oprócz różnego rodzaju rolet zaliczyć można również żaluzje poziome. Są one niezwykle uniwersalne i sprawdzają się w wielu typach budynków, pasują także do rozmaitych aranżacji wnętrz. Żaluzje poziome można regulować na wiele sposobów – modele oferowane przez firmę Vernal FHUP mogą być podnoszone i dostosowywane w zakresie kąta nachylenia.

Ciekawym rozwiązaniem są także żaluzje pionowe, które określane są jako vertikale. Również i tego typu systemy znaleźć można w rozbudowanej ofercie firmy Vernal FHUP, która przygotowała dla swoich klientów vertikale sprawdzające się w nowoczesnych wnętrzach ze sporymi przeszkleniami.

Uzupełnieniem asortymentu są moskitiery i rolety zewnętrzne – te ostatnie chronią przed włamywaczami oraz wandalami, dlatego również i ich montaż warto rozważyć. Vernal FHUP proponuje zatem wiele rozwiązań w zakresie systemów roletowo-żaluzjowych – wybór konkretnego modelu dobrze najpierw skonsultować ze specjalistami z tej firmy, którzy doradzą najlepsze rolety czy żaluzje dla konkretnego obiektu i zainstalowanych w nim okien.

Opracowanie:
Toruń, Kaliskiego 9
tel. 602 472 946
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz