Materiał Partnera

Systemowe meble biurowe na specjalne zamówienie

Systemowe meble biurowe na specjalne zamówienie

Systemowe meble biurowe, które wyróżniają się najczęściej modułową konstrukcją, wykonaną ze stali wysokiej jakości, są często stosowane w nowoczesnych biurowcach, urzędach, archiwach, bibliotekach, czy też sklepach oraz zakładach przemysłowych. Próżno jednak można ich szukać w sieciowych sklepach meblarskich. Najtrwalsze i najbardziej atrakcyjnie wizualnie meble tego typu, tworzą specjalistyczne pracownie, wyposażone w nowoczesną technologię metaloplastyki/obróbki materiałowej itd.

Gdzie zamówić systemowe meble biurowe?

Systemowe meble biurowe wykonują specjalistyczne pracownie meblarskie, które wyposażone są w parki przemysłowe pozwalające, na przeprowadzenie takich procesów, jak toczenie, frezowanie, skrawanie, spawanie, skręcanie, w technologii CNC. Warto wiedzieć, że tego typu przedsiębiorstwa, są w stanie przygotować unikalne wyroby zarówno według własnego opracowania – również katalogowego – a także w zakresie dokumentacji projektowej przekazanej przez klienta. Systemowe meble, o modułowych konstrukcjach, można kreować w niemalże dowolny sposób. Mowa o kształtach, gabarytach, kolorach, materiałach wykończenia – np. tworzywo sztuczne, szkło, drewno – a także o wykorzystaniu odpowiedniej jakości całej konstrukcji – stal zwykła, ulepszona, czy też kwasoodporna. Warto zatem wiedzieć, że najlepsze pracownie przygotowują systemowe meble biurowe, nie tylko dla właśnie nowoczesnych biur stawiających na modernizm i industrializm, ale również dla aptek, zakładów przemysłowych, sklepów, bibliotek, archiwów, serwerowni, czy też urzędów. Popyt na meble metalowe na specjalne zamówienie, jest prawie tak samo duży, jak ten związany z wyrobami drewnianymi. Różnica jest taka, że pierwsze typy wyrobów trafiają do konsumentów biznesowych oraz publicznych, a drugie do tych indywidualnych.

Jeśli zatem zainteresowany jesteś zamówieniem wysokich jakościowo, a przy tym estetycznych mebli systemowych, zgłoś się do renomowanego przedsiębiorstwa EURO-STAL, która popularna jest w całej Polsce, a także na rynkach ukraińskim, rosyjskim oraz niemieckim. Firma gwarantuje również usługi CNC – gwintowanie, frezowanie, skrawanie i toczenie.

Proces tworzenia mebli systemowych

Meble systemowe są bardzo łatwe i szybkie w tworzeniu, a także w późniejszym montażu. Warto przy tym wiedzieć, że najlepsze pracownie, mogą – jak już wspomniano – tworzyć wyroby na podstawie własnych katalogów, lub pomysłów, bądź też według wytycznych klienta. Wtedy bardzo ważne jest uzyskanie wymiarów pomieszczenia, dokumentacji architektonicznej danego obiektu, czy też informacji, gdzie znajdują się przewody wentylacyjne, gniazda elektryczne, czy też panele sterownicze. Warto bowiem wiedzieć, że systemowe meble, przede wszystkim mają zagwarantować danemu podmiotowi optymalizację przestrzenną, w pełni wykorzystując geometrię danego wnętrza. Ponadto muszą być one bardzo trwałe, łatwe w utrzymaniu czystości, i jak się okazuje coraz częściej, bardzo atrakcyjne wizualnie. Proces projektowy może uwzględniać przesyłanie do klientów rysunków, zdjęć przykładowych, czy też wizualizacji komputerowych, a przy większych zamówieniach, nawet tworzenie prototypów. Najlepsze pracownie meblarstwa systemowego w Polsce, takie jak EURO-STAL, są bardzo elastyczne, dzięki czemu podbijają również zagraniczne rynki.

Opracowanie:
Gorlice, Michalusa 1
tel. 18 353 97 95
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz