Materiał Partnera

Świeże mięso i warzywa, czyli karmy Alpha Wolf

Świeże mięso i warzywa, czyli karmy Alpha Wolf

Jeżeli zależy Ci na prawidłowym rozwoju Twojego pupila, powinieneś zadbać o jego prawidłowe odżywianie. To szczególnie ważne w przypadku psów i kotów. Podstawą ich diety powinno być białko zwierzęce. Jednak nie przypadkowego i niepewnego pochodzenia, a takie, które zostało zaczerpnięte ze sprawdzonego źródła, np. świeżo przyrządzonego mięsa. Takie rozwiązanie oferują m.in. nowoczesne brytyjskie karmy Alpha Wolf. Poznaj je bliżej.

Dobra karma, czyli jaka?

Dobra karma dla psa czy kota to absolutna podstawa, jeżeli chcesz, aby Twój pupil miał mnóstwo energii i cieszył się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Dlatego w tym zakresie nie możesz sobie pozwolić na żadne kompromisy. Kluczem do sukcesu będzie dobrze zbilansowana, pełnowartościowa karma oparta o naturalne składniki wysokiej jakości. Jedną z marek, która cieszy się obecnie dużą popularnością tak wśród właścicieli czworonogów, jak i weterynarzy jest Alpha Dog. W Polsce możesz ją kupić w dobrej cenie m.in. w sklepach takich jak Pełna Micha Artykuły Zoologiczne Alicja Kuśmirek.

Dlaczego warto postawić akurat na te produkty? Przede wszystkim, ponieważ są one pozbawione glutenu oraz zbóż, a więc składników, które psy i koty – jako naturalni mięsożercy – mogą nie tolerować. Ich obecność zaś może zadziałać na organizmy czworonogów uczulająco. Nie ma tu również sztucznych barwników, aromatów, konserwantów czy też składników modyfikowanych genetycznie. A co w zamian? W ok. 50% - świeżo przyrządzone mięso pochodzące ze sprawdzonych hodowli. Poza tym zaś – odpowiednio wyselekcjonowane warzywa, takie jak np.: bataty, ziemniaki czy buraki oraz siemię lniane i inne zdrowe dodatki. Jednym słowem: wszystko, co dostarczy pupilowi mnóstwa energii.

Białko i tłuszcz – podstawa diety psa i kota

Psy oraz koty, aby mogły się rozwijać zdrowo i dostarczać wiele radości swoim opiekunom, muszą otrzymywać odpowiednio zbilansowane posiłki. Zapomnij o domowym żywieniu i postaw na profesjonalne karmy suche, w których główną rolę odgrywa wysokiej jakości mięso – indyk, dziczyzna, kaczka, wieprzowina czy jagnięcina, a także ryby – np. łosoś czy pstrąg. To ono jest najlepszym nośnikiem białka o wysokim stopniu przyswajalności dla czworonożnych pupilów. W połączeniu z warzywami oraz tłuszczem pochodzenia zwierzęcego, który zwiększa przyswajalność witamin powstaje idealny posiłek dla czworonoga. Czy warto więc w niego inwestować? Z całą pewnością tak. Zwłaszcza że dziś karmy takie jak Alpha Dog są łatwo dostępne również w Polsce.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz