Materiał Partnera

Sushi na telefon. Gdzie zamówić smaczne zestawy?

Sushi na telefon. Gdzie zamówić smaczne zestawy?

Indywidualnie skomponowany zestaw sushi można zamówić nie tylko w restauracji. Wybrane punkty gastronomiczne oferują także catering, dzięki czemu możliwe jest dostarczenie posiłku na konferencję, imprezę okolicznościową, do pracy lub do domu. Choć pojawia się coraz więcej miejsc serwujących sushi, nie każde z nich oferuje wysoką jakość smaku i wykonania.

Jakość sushi zależna od restauracji

Gotowany ryż z wieloma dodatkami to doskonałe danie w wielu odsłonach, które zawiera w sobie różnorodne smaki. W ostatnich latach kuchnia japońska zyskuje w Polsce uznanie do tego stopnia, że coraz częściej spotyka się restauracje serwujące sushi. Popularność tego dania ma także swoje złe strony. Powstaje coraz więcej punktów gastronomicznych o japońskich daniach miernej jakości. Sushi to jednak nie tylko smak, ale również odpowiedni sposób przygotowania jedzenia. Wybrane punkty dbają o to, by ich kucharze i sushi masterzy stale rozwijali się za pomocą warsztatów i szkoleń. Dzięki temu niektóre restauracje posiadają bogatą, zróżnicowaną ofertę, której produkty są wysokiej jakości.

Zamówienia indywidualne i biznesowe

Klienci często oczekują, by dania z ich ulubionej restauracji były dostępne na dowóz. Dzięki temu na ulubiony posiłek nie trzeba wybierać się w określone miejsce. Można zamówić go do domu, na imprezę czy do pracy. Usługi cateringowe to także możliwość indywidualnego dopasowania menu na różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, bankiety, szkolenia, konferencje, wesela czy imprezy integracyjne. Wymagany jest przy tym pełny profesjonalizm, by dania były smaczne oraz wyglądały zachęcająco. Wybrane restauracje oferują także szwedzki stół w japońskim klimacie oraz pokaz przyrządzania sushi na żywo.   

Wygoda i opłacalność

Sushi dostępne na telefon pozwala złożyć zamówienie niezależnie od tego, gdzie jesteśmy. Dowóz może odbyć się możliwie najszybciej po przygotowaniu dania, lecz można go także ustalić na daną godzinę. Dzięki temu sami wybieramy miejsce i czas posiłku. Jest to bardzo wygodna opcja w przypadku zamówienia na przerwę w pracy lub na rozpoczęcie imprezy. Pracownik Kofuku Sushi Shop & Bistro z lokalami w Katowicach i Wrocławiu mówi: Nasza restauracja przygotowuje różne promocje, np. rabat dla studentów przy zamówieniu na wynos. Dostępny jest także program lojalnościowy dla stałych klientów. Dzięki temu zamawianie sushi przez telefon może być nie tylko praktyczne, ale również tańsze niż zwykle.
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz