Materiał Partnera

Strzeżone parkingi 24h!

Strzeżone parkingi 24h!

W Polsce rośnie zapotrzebowanie na korzystanie z płatnych, strzeżonych parkingów, które działają dwadzieścia cztery godziny na dobę. Chętnie są one wykorzystywane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i przez różnego rodzaju firmy. Znaleźć je można zaś w wielu miastach, często przy ważnych drogach komunikacyjnych oraz autostradach. Poznaj nowoczesne usługi parkingowe!

Kto najczęściej korzysta ze strzeżonych parkingów?

Ze strzeżonych parkingów chętnie korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalni. Pierwsza grupa to najczęściej osoby, które wyjeżdżają na zagraniczne wczasy lub innego typu dalsze wyjazdy, a nie posiadają przy domach, czy mieszkaniach własnych miejsc parkingowych, czy też garaży. W ten sposób oddają swoje auta pod specjalistyczną opiekę dwudziestoczterogodzinną, do specjalistycznych podmiotów, które w odpowiedni sposób zabezpieczyły swoje przestrzenie – nowoczesne ogrodzenia, czy też kamery przemysłowe i różnego typu czujniki. Jeśli chodzi zaś o klientów instytucjonalnych korzystających z usług parkingowych, należą do nich: firmy budowlane potrzebujące przechowywania maszyn specjalistycznych (np. zimą, kiedy wiele inwestycji jest wstrzymywanych), zakłady mechaniki pojazdów, które nie mają wystarczającej ilości miejsca dla pozostawianych do naprawy aut, czy też przedsiębiorstwa transportowe, które potrzebują odpowiedniego zabezpieczenia swojej floty busów, autokarów, czy też pojazdów ciężarowych. Niekiedy na strzeżonych parkingach pozostawiane są także większe maszyny takie, jak kombajny, a także jednoślady – cenne motocykle.

Zalety dobrych parkingów strzeżonych

Najlepsze parkingi strzeżone działają przede wszystkim 24h! To pozwala na pozostawienie swojego pojazdu nawet w nocy, czy na bardzo długi okres – nawet kilka miesięcy. Dobry parking, jest również jak wcześniej wspomniano, w odpowiedni sposób zabezpieczony, współpracując z firmami ochroniarskimi, a także policją. Wszystko po to, aby zapewnić najwyższy z możliwych standardów bezpieczeństwa. Gdzie jednak można znaleźć tego typu miejsca? Przede wszystkim działają one w dużych miastach lub na ich obrzeżach, a także przy drogach ekspresowych, czy przy autostradach. Warto przy tym wiedzieć, że wielokrotnie właściciele parkingów strzeżonych są w stanie dowieźć dla klienta paliwo, czy wezwać zaprzyjaźnionych mechaników, którzy zajmą się wymianą opon, czy filtrów i olejów. Najwyższy poziom bezpieczeństwa, a także elastyczne formy współpracy, oferuje między innymi Andrzej Sokal, który prowadzi nowoczesny Parking Strzeżony w Bolesławcu, w województwie dolnośląskim. Działa on już tam z powodzeniem od 1995 roku! Wyróżnia się on także swoją bliskością do autostrady A4, usługami pomocy drogowej, a także zapewnianiem noclegów – korzystają z nich między innymi kierowcy tirów.

Opracowanie:
Bolesławiec, Kościuszki 30a
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz