Materiał Partnera

Stoły składane, czyli nowa jakość na rynku meblarskim

Stoły składane, czyli nowa jakość na rynku meblarskim

Stół to jeden z podstawowych elementów umeblowania pomieszczeń. Ostatnimi czasy, konwencjonalne stoły ustępują pola modelom składanym. Składany stół konferencyjny, restauracyjny czy bankietowy da Ci gwarancję najwyższej jakości i funkcjonalności. Co jeszcze przemawia za jego zakupem?

Oszczędność

Stół składany to synonim oszczędności, rozumianej jako: oszczędność czasu (przeznaczonego na montaż stołu), miejsca (koniecznego na zagospodarowanie mebla) oraz pieniędzy (przeznaczonych na zakup). Nabywając taki mebel oszczędzasz jednak przede wszystkim… nerwy. Proces transportu, montażu i rozmieszczenia stołu jednolitego bywa nie lada utrapieniem. Wie o tym każdy, kto choć raz musiał uporać się z przeprowadzką. W przypadku stołów składanych, wszystkie czynności przebiegają szybko, prosto i przyjemnie.

Uniwersalność

Stoły rozkładane znajdują zastosowanie w różnych typach pomieszczeń – począwszy od domów i mieszkań, przez biura i sale konferencyjne, na punktach gastronomiczno-usługowych kończąc. Uniwersalność stołu przejawia się również w jego wielofunkcyjności. W zależności od potrzeb, mebel może zmieniać swoje wymiary. Chcesz zorganizować wystawną kolację, a może planujesz spotkanie biznesowe? Stół bez problemu dostosuje się do oczekiwanej liczby gości, a po spotkaniu powróci do standardowej wielkości.

Estetyka

Rosnące zainteresowanie stołami składanymi wymogło na producentach tworzenie coraz ciekawszych modeli, które idealnie wpisują się we współczesne trendy. Oferty sklepów z meblami obfitują w atrakcyjne propozycje. Wiele z nich odpowiada jakością i standardami najlepszym stołom jednolitym. Za przykład może posłużyć asortyment firmy MEBLANT, producenta i dystrybutora mebli z Wrocławia. Znajdziesz tam stoły o rozmaitych formach (prostokąta czy okręgu) oraz kolorach blatu.

Nowoczesność

Mechanizmy stołów rozkładanych cechują się sporą nowoczesnością – są proste w obsłudze i niezawodne. Wdrożenie innowacyjnej technologii umożliwia trwałe połączenie obrzeża stołu z płytą, bez użycia kleju oraz spoin. Stoły posiadają też funkcję sztaplowania, co w znaczący sposób ułatwia ich przenoszenie oraz przechowywanie. Złożony stół zajmuje tak niewiele miejsca, ze możemy zapomnieć o jego obecności. Kiedy jednak będzie nam potrzebny, spełni swoje zadania na medal. A przecież o to przede wszystkim chodzi.

Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz