Materiał Partnera

Stoliki kawowe z litego drewna – z plastrów

Stoliki kawowe z litego drewna – z plastrów

W salonie stolik kawowy to konieczność, bo gdzie odstawilibyśmy kubek siadając na wersalce czy fotelu. Są to najczęściej meble stosunkowo niskie, bo nie mamy przy nich wygodnie siedzieć i jeść, a jedynie odstawić kubek siedząc wygodnie i mieć możliwość, aby od czasu do czasu do niego sięgnąć. W dzisiejszych czasach, ilość i mnogość rozmaitych stolików kawowych jest ogromna. Z pewnością niezależnie od swoich założeń dekoracyjnych każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Rodzajem, który sprawdzi się niemal w każdej aranżacji salonu są stoliki z plastrów litego drewna. Wyglądają one zadziwiająco, mogą być bardzo klasyczne, a mogą łączyć w sobie styl art deco z modernizmem, wszystko zależy od oczekiwań.


Stolik kawowy na zamówienie

Dobrym rozwiązaniem będzie znalezienie specjalistycznej firmy, która zajmuje się produkcją pięknych elementów drewnianych i wykona nam nasz wymarzony stolik kawowy wedle naszych oczekiwań na zamówienie. Produkty z drewna cieszą oko w każdym wnętrzu, dodatkowo zachwyca ich piękny i niepowtarzalny zapach. Stolik z drewna litowego będzie pięknie prezentował się w salonie przy meblach wypoczynkowych i z pewnością zwrócą na niego uwagę wszyscy odwiedzający nas goście.

Czemu warto wybrać stolik z plastrów drewna?

Jest to wyjątkowe rozwiązanie łączące w sobie plastry pnia drzewa, widoczne są piękne słoje i naturalne nierówności we wnętrzu. To takie przeniesienie naturalnego stolika na pieńku, na łącze do naszego salonu. Z pewnością mimo swojej prostoty będzie to jeden z ciekawszych i bardziej zdobiących przestrzeń elementów w naszym salonie. Znalezienie profesjonalnej firmy, która wykona dla nas taki mebel gwarantuje nam wysoką jakość, oraz niezawodne korzystanie z niego, no i oczywiście zachwyt każdego, kto go zobaczy.

Warto postawić na osobę doświadczoną, która posiada w swoim portfolio niesamowite ozdobne elementy, których budulcem jest lite drewno. Łączą one w sobie ciepło i surowość, sprawiając, że tak wykończone pomieszczenia nas przyciągają i nie musi być w nich wiele drewnianych elementów, wystarczy, że te które są są z prawdziwego drewna i zaczarowują przestrzeń. Drewno jest nieustannie modnym i ponadczasowym elementem wykończenia wnętrz, tak więc nawet jeśli coś będzie się w stylu architektonicznym zmieniać, to drewno z pewnością pozostanie. Można więc stwierdzić, że jest ono słuszną inwestycją na lata.

Opracowanie:
Poznań, os. Stefana Batorego 81 lok. 1
tel. 600 369 138
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz