Materiał Partnera

Stolarz potrzebny od zaraz

Stolarz potrzebny od zaraz

Jesteś na etapie budowy domu i potrzebujesz fachowca, który wykona solidne współgrające z resztą wnętrza drewniane schody? A może te, które posiadasz wymagają renowacji, remontu? Lub po prostu znudził ci się ich dotychczasowy wygląd? Do tego twoich wymarzonych mebli nie ma w żadnym sklepie? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to skorzystaj z usług stolarza.

Meble na wymiar

Odwiedziłeś wszystkie możliwe sklepy meblowe w poszukiwaniu wymarzonych mebli. I nic. Twoja kuchnia ma taki kształt, że ciężko cokolwiek do niej wybrać, a jak już coś znajdziesz to nie spełnia to twoich oczekiwań. W takim wypadku skorzystaj z usług profesjonalnej i doświadczonej pracowni stolarskiej, jak Alfa Pracownia Stolarska Marek Węgrzyn z Janowic. Korzystając z zaawansowanej technologii, najnowszych maszyn i narzędzi stolarz jest w stanie sprostać twoim najbardziej wygórowanym wymaganiom. Lakierowane meble kuchenne pod wymiar twojej kuchni będą wykonane według twoich wskazówek. Regały na książki, duże biurko do pokoju dziecka czy wielkie łoże małżeńskie, a także meble łazienkowe w dowolnym kolorze. Wszystko to jest w ofercie wielu stolarni. Jeżeli lubimy dekoracje ścienne, możemy poprosić o wykonanie paneli dekoracyjnych, płaskich albo trójwymiarowych. Będą pięknie prezentowały się na ścianie w sypialni albo salonie. Doświadczony stolarz chętnie doradzi przy wyborze drewna. Przecież jest fachowcem w swojej dziedzinie i zna się na tym najlepiej.

Schody „uszyte na miarę”

Proste, kręte, zabudowane , o lekkiej i subtelnej konstrukcji. W stylach schodów można przebierać. Tak samo jak w doborze drewna. Solidne będą schody wykonane np. z drewna dębowego. Jest ono trwałe, a do tego ładnie wygląda. Jednak przede wszystkim schody powinny być one funkcjonalne i bezpieczne. Należy wziąć pod uwagę to, kto będzie z nich korzystał. Jeśli wśród domowników są osoby starsze albo dzieci, to należy o tym poinformować stolarza. Schody nie mogą być śliskie i powinny mieć niskie i szerokie stopnie, by można było pewnie postawić na nich stopy. Pamiętajmy, że spinają one dwa poziomy, tak więc powinny współgrać z wystrojem całego wnętrza. Wybierając rodzaj konstrukcji i materiału miejmy na uwadze zarówno proporcje jak i estetykę ich wykonania. Zadbajmy o to, by kolor drewna i jego faktura były widoczne. Schody powinny być dopełnieniem pomieszczenia i stanowić jego ozdobę. To też bardzo ciekawym zabiegiem będzie zamontowanie ażurowych balustrad. One także powinny współgrać z wystrojem, nie przytłaczać go, być dekoracją.

Opracowanie:
Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz