Materiał Partnera

Stolar – trzydzieści lat doświadczenia w branży meblowej

Stolar – trzydzieści lat doświadczenia w branży meblowej

Jakość i funkcjonalność mebli, z których korzystamy w naszym mieszkaniu, mają kluczowe znaczenie dla wygody naszego życia. Dlatego warszawska firma Stolar tym dwóm aspektom poświęca najwięcej uwagi. Produkowane przez nią meble kuchenne i łazienkowe czy też meble do sypialni tworzone są z myślą o komforcie klientów. Niemal trzydzieści lat na polskim rynku sprawiło, że jest ona sprostać nawet wymaganiom każdego.

Mnogość pomysłów, wielość materiałów

Każdy dom jest inny, a każda rodzina funkcjonuje inaczej. Dlatego wyposażenie domu czy mieszkania powinno być tworzone indywidualnie – do potrzeb i przestrzeni. Takie przekonanie towarzyszy firmie Stolar od początku jej istnienia. Kreatywny zespół projektantów nieustannie aktywnie pracuje nad tworzeniem ciekawych i funkcjonalnych mebli.

Na podstawie precyzyjnie wykonanych pomiarów specjaliści z firmy Stolar tworzą oryginalne projekty z wykorzystaniem różnorodnych materiałów oraz kolorów. W zakresie frontów mebli kuchennych klientom oferowane są:

  • płyty laminowane,
  • płyty melaminowe,
  • MDF lakierowany,
  • MDF foliowany,
  • fornir polski,
  • fornir egzotyczny,
  • lite drewno,
  • szkło,
  • aluminium,
  • stal nierdzewna.

Blaty natomiast produkowane są z laminatu wysokiej klasy, kamienia, granitu, marmuru, litego drewna i stali nierdzewnej.  Podobnie szeroki wybór dotyczy uchwytów, które wykonywane są z mosiądzu, porcelany, stali czy drewna.

Kuchnia to nie jest jednak jedyna sfera, w której usługi oferuje firma Stolar. Producent prowadzi działalność również w zakresie mebli łazienkowych, mebli do sypialni. Ponadto podejmuje się tworzenia innego rodzaju zabudowy meblowej.

Jej specjalnością jest tworzenie wyposażenia na wymiar – daje to możliwość stworzenia w pełni funkcjonalnego wnętrza, z wykorzystaniem wszystkich możliwości przestrzeni. Użytecznym elementem każdego mieszkania będzie garderoba czy szafa wnękowa – Stolar podejmie się ich zaprojektowania i wykonania.

Wysoka jakość i bogate doświadczenie

Niemal trzydzieści lat doświadczenia na polskim rynku sprawia, że Stolar doskonale zna nie tylko swoją branżę, ale też potrafi z powodzeniem dopasować się do zmieniających trendów i upodobań klienta, tworząc rozwiązania, które zadowolą każdego.

Tak bogate doświadczenie współgra z jakością oferowanych produktów. Stolar cieszy się zaufaniem wielu klientów, którzy stanowią inspirację dla firmy, która nie boi się wyzwań, a do każdego zlecenia podchodzi z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Projekty mebli na wymiar są niepowtarzalne – za każdym razem inne i za każdym razem idealnie dopasowane do ich użytkowników.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz