Materiał Partnera

Stłuczka? Kolizja? Gdzie szukać pomocy?

Stłuczka? Kolizja? Gdzie szukać pomocy?

Współcześnie, niemal każdy nas przemieszcza się po mieście własnym samochodem. Dzięki temu niestraszny nam deszcz i śnieg, ponieważ podziwiamy świat zza szyby auta. W miejsce docelowe docieramy szybko i zwykle bez problemu. Zwykle – ponieważ zdarzają się nieszczęśliwe wypadki, kolizje i stłuczki. Co zrobić w takiej sytuacji? Podpowiadamy.

Jeżeli samochód został uszkodzony, musimy znaleźć warsztat, który szybko doprowadzi pojazd do stanu używalności. Najlepiej wybrać miejsce, które zapewni nam kompleksowe usługi i zajmie się transportem pojazdu do siedziby swojej firmy.

Pomoc drogowa

Pamiętaj, że jeśli dojdzie do niefortunnego wydarzenia na drodze, nie wpadaj w panikę! Nerwy to zawsze zły doradca. Dlatego trzymaj emocje na wodzy i staraj się myśleć racjonalnie. Najlepiej, jeśli w takiej sytuacji będziesz mieć zapisany numer telefonu do sprawdzonego zakładu blacharsko-lakierniczego, który w ramach swoich usług gwarantuje także przetransportowanie uszkodzonego pojazdu do warsztatu.

Na miejscu

Fachowcy przyjrzą się pojazdowi – sprawdzą, w jakim stanie są jego poszczególne elementy i zadecydują, co należy wymienić, a co wystarczy naprawić. Warto wybrać miejsce, które zadba o sprowadzenie potrzebnych części. Pamiętaj, żeby dopytać się, ile potrwa naprawa samochodu i czy możesz liczyć na auto zastępcze – tego typu udogodnienie, znacząco poprawi komfort życia Twoich bliskich. Dopytaj także, czy warsztat udziela gwarancji na wszystkie wykonane naprawy. Kolejnym atutem firmy blacharsko-lakierniczej jest pomoc przy załatwianiu formalności oraz reprezentowanie poszkodowanego przed firmą ubezpieczeniową w trakcie likwidowania szkody komunikacyjnej.

Gdzie znaleźć profesjonalny zakład blacharsko-lakierniczy?

Zdecyduj się na miejsce, które świadczy kompleksowe usługi i cieszy się renomą i zaufaniem klientów jak PPHU Bogusław Zając w Krakowie. Firma zapewni Ci samochód zastępczy i przeprowadzi pełen zakres prac blacharskich i lakierniczych oraz zajmie się polerowaniem. Twój pojazd będzie wyglądał jak nowy.

Samochody bez wątpienia poprawiły standard naszego życia i podróżowania. Jednak pamiętajmy, że wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do kolizji lub stłuczki. Najważniejsze, żeby wszyscy uczestnicy wydarzenia, wyszli z niego bez obrażeń. Autem zajmą się fachowcy – zaufany warsztat poradzi sobie z każdym uszkodzeniem. Profesjonalna naprawa samochodu sprawi, że Twój pojazd będzie funkcjonował i wyglądał lepiej, niż przed kolizją.

Oceń artykuł (0)
0.0
Komentarze
Dodaj komentarz